• شناسه خبر : 38898
  • تاریخ انتشار : 04 آبان 1399 - 08:01

دوره چهارساله شورای پنجم شهر پارس آبادمغان نیز رو به اتمام است، اما آن چیزی که این روزها توجه همگان را به خود جذب کرده کم‌کاری‌های اعضای شورای شهر پارس آباد است.

 

شورای شهر

 

دوره چهارساله شورای پنجم شهر پارس آبادمغان نیز رو به اتمام است، اما آن چیزی که این روزها توجه همگان را به خود جذب کرده کم‌کاری‌های اعضای شورای شهر پارس آباد است. سال‌هاست که مردم این دیار چشم انتظار انجام  پروژه‌هایی در راستای عمران و آبادانی و بهبود خدمات  شهری شهر هستند ولی متاسفانه شعارها، پوسترها و بنرهایی انتخابات در حد یک شعار ماند.

آنچه مسلم است اعتماد مردم نسبت به این شوراها از بین رفته است. چرا که شورای شهر هیچ حرکت مثبتی نکرده و تقریبا شهر پارس آبادمغان راکد مانده و کارهای عمرانی نیز جسته و گریخته انجام می شود.

هر چند دو، سه نفر از هفت عضو شورای شهر پارس آبادمغان بصورت خنثی کارهای شهری را با شهردار پیش می برند، اما در مقابل هستند عده‌ای از شوراها، نه تنها شهر را به حال خود رها کرده و چند ماهیست که در انظار عمومی و بین مردم ظاهر نیستند بلکه این آقایان غیبت در جلسات شورا را نیز بر حضور ارجحیت می‌دهند.

به هر حال آنچه مسلم است، شورای شهر به عنوان نهادی که برخواسته از رای مردم است و لبه ارتباطی‌اش با شهروندان است در این دوره شدیدا‌ اعتماد اجتماعی به آن کاهش یافته، زیرا که تمامی عملکرد اعضای شورای اسلامی شهر پارس آبادمغان زیر ذره‌بین مردم قرار دارد و باید پاسخگوی مسئولیتی باشند که مردم بر دوش آن‌ها قرار داده‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up