فرمانده حوزه بسیج ثارالله پارس‌آباد گفت: رزمایش کمک مؤمنانه در پارس‌آباد با توزیع ۱۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان همچنان ادامه دارد.

سپاه پاسداران

علی دژآهنگ در پارس‌آباد اظهار کرد: بسیجیان حوزه ثارالله شهری ناحیه سپاه شهرستان پارس‌آباد، از ابتدای شیوع کرونا در رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه بین نیازمندان، حضوری مثال‌‌زدنی داشته و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.

وی افزود: این بسیجیان در این مرحله از رزمایش که به‌مناسبت شهادت امام حسن عسکری(ع) انجام گرفت، یک هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان شهرستان پارس‌آباد توزیع کردند.

دژآهنگ ادامه داد: اقلام موجود در این بسته‌های معیشتی شامل روغن، شکر، برنج، رب گوجه‌فرنگی، سویا و برنج است.

فرمانده حوزه بسیج ثارالله پارس‌آباد بیان کرد: کمک‌های مؤمنانه از ابتدای سال‌جاری، فرصتی برای نمایش انسانیت و هم‌نوع دوستی را فراهم کرد و گروه‌های مردمی مختلفی را با حرکتی متحد و همدلانه در کنار یکدیگر گردهم آورد.

جهادگرانی که اخلاص و اراده را معنا کردند

دژآهنگ کمک خیران به نیازمندان در قالب رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه را ستودنی دانست و اظهار کرد: این رزمایش به‌خوبی در حوزه بسیج مقاومت شهری ثارالله شهرستان پارس‌آباد برگزار شد و قطعاً برای جامعه آرامش‌بخش بوده و برای یاری‌رسانی به خانواده‌های کم درآمد ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: «مواسات» رکن مهم جامعه اسلامی است و باید در شرایط اقتصادی فعلی کشور به اقشار آسیب‌پذیر کمک کنیم تا فرزندان این عزیزان بتوانند در این شرایط هم تحصیل کنند و یک عنصر مطلوب برای کشور باشند.

فرمانده حوزه بسیج ثارالله پارس‌آباد افزود: باید از این فرصت‌های مهمی که خداوند در اختیار ما قرار داده به نحو احسنت استفاده کنیم و نسبت به هم‌نوعان و تهی‌دستان جامعه احساس مسؤولیت کرده و دست آن‌ها را بگیریم و معیشت این قشر را از وضعیت سخت نجات دهیم.

دژآهنگ گفت: با اعلام رزمایش مواسات و همدلی، بسیجیان و گروه‌های‌جهادی و خیرین که از دل مردم برخاسته‌اند، با برنامه‌ها و تلاشی بی‌مزد و منت به شناسایی و یاری محرومان شتافتند و اخلاص و اراده را معنا کردند تا چراغ خانه‌ای بی‌فروغ نماند و اشکی از حسرت بر چهره‌ای روان نشود.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/38936