• شناسه خبر : 38953
  • تاریخ انتشار : 04 آبان 1399 - 02:22

مدیر داخلی پروژه کارخانه داروسازی فارمد پارسیان گفت: فاز اول شرکت داروسازی فارمد پارسیان تا ۲ ماه آینده افتتاح می شود.

کارخانه

 

محمدرضا نادری در جریان بازدید استاندار اردبیل از مجموعه داروسازی فارمد پارسیان گفت: مجموعه آرندی با زیربنای۱۰۰۰متر در این محدوده ساخته شده است و در فاز اول که به منظور تولید قطعات پلاستیکی برای شربت و بسته بندی و مواد اولیه انواع دارو و تولید تیوپ انواع پماد و کرم راه اندازی می شود که با پیشرفت فیزیکی بالای۹۰درصد با اشتغالزایی۴۰۰نفر افتتاح می شود.

وی با بیان اینکه ۲۰۰نفر از نیروهای جوان بومی جهت آموزش به تهران اعزام شده اند، گفت: این مجموعه در نوع خود بزرگترین و بهترین کارخانه با برند opd فعالیت می کند و در فاز دوم نیز تحت لیسانس هلث اید انگلستان داروهای گیاهی و شیمایی و مایعات دارویی و همچنین کلیه ملزومات مورد نیاز دارویی را تولید خواهد کرد.

مدیر داخلی پروژه کارخانه داروسازی فارمد پارسیان بیان کرد: در فاز اول روزانه ۸۰میلیون قطعه انواع ظروف شربت و دارو تولید می شود که در کشور مانند آن کمتر است و یک مجموعه نیز برای همکاری با دانشگاه هدف گذاری شده که در آینده ساخته می شود.

نادری با اشاره به اینکه محصولاتی از نوع قرص و شربت صادرات محور خواهند بود، توضیح داد: این شرکت با برند فارمد پارسیان اقدام به تولید انواع داروهای شیمایی و گیاهی می کند که در فاز های اول و دوم بیش از ۱۰۰۰نفر بصورت مستقیم در این مجموعه صاحب شغل شرافتمندانه می شوند.

وی اظهار امیدواری کرد: تا اردیبهشت سال۱۴۰۰ فازهای اول و دوم به بهره برداری میرسند و ۱۰۰۰نفر در این مجموعه بعد از دیدن آموزش های لازم دعوت بکار خواهند شد.

مدیر داخلی پروژه کارخانه داروسازی فارمد پارسیان بیان کرد: خوشبختانه هیچگونه مشکل منابع مالی تا به امروز نداشته ایم و به احتمال زیاد تسهیلات سرمایه در گردش از بانک های عامل درخواست کنیم.

نادری از راه اندازی یک کارخانه دیگر در زمینه بسته بندی آب معدنی در شهرستان نیر خبر داد و افزود: این کارخانه نیز با ظرفیت ۱۵۰میلیون لیتر در سال با اشتغالزایی۱۵۰ نفر در خرداد ماه ۱۴۰۰با برند opd با حضور مسئولان استانی و کشوری افتتاح می شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up