• شناسه خبر : 38997
  • تاریخ انتشار : 05 آبان 1399 - 01:56

رئیس سازمان صمت اردبیل گفت: کمبود کالاهای اساسی در استان به هیچ عنوان نداریم و مردم بدون هیچ مشکلی به خرید خود می‌توانند بپردازند.

 

بسته اقلام خوراکی

رامین صادقی در بازدید از برخی واحدهای اصناف اردبیل اظهار داشت: کمبود کالاهای اساسی در استان به هیچ عنوان نداریم و مردم بدون هیچ مشکلی به خرید خود می‌توانند بپردازند.

وی با اشاره به این که در تأمین کالاهای اساسی و ضروری به اندازه مورد نیاز ورود پیدا کردیم بیان کرد: در این زمینه جای هیچ نگرانی وجود ندارد و گرانفروشی و کم‌فروشی در بازار کاملاً تحت نظارت است و با متخلفین در این زمینه برخورد قانونی انجام خواهیم داد.

رئیس سازمان صمت اردبیل گفت: متأسفانه برخی در این زمینه به دنبال سودجویی‌ها و سوءاستفاده‌ها هستند و با ایجاد فرصت و بستر در این زمینه سریعاً وارد عمل می‌شوند که به همین منظور امسال ارجاع دو هزار و ۹۳۶ فقره پرونده به تعزیرات استان انجام یافته که بیشتر موارد مربوط به گرانفروشی و عدم درج قیمت و ندادن فاکتور به خریدار بوده است.

صادقی ادامه داد: برای کنترل وضعیت بازار نظارت‌ها و بازرسی‌ها به صورت مستمر انجام می‌یابد و از بازرسان و نظارت‌کنندگان انتظار داریم با گزارش تخلفات صنفی رسیدگی به موضوع را در کم‌ترین زمان ممکن انجام دهند و تخلفات را گزارش دهند.

وی بیان کرد: از همشهریان انتظار داریم تخلفات را به ما گزارش دهند و در این زمینه با ما همکاری‌های لازم را داشته باشند تا بتوانیم در این زمینه به صورت جدی ورود پیدا کرده و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را به حدأقل برسانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up