• شناسه خبر : 39140
  • تاریخ انتشار : 06 آبان 1399 - 09:33

“ماکوس پائولو داسیلوا”۴۲ ساله زندانی برزیلی است که به دلیل جنایت های بی وقفه اش پشت میله های زندان شهرت جهانی یافته است.

%D9%82%D8%A7%D8%AA%D9%84+%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84%DB%8C

داسیلوا در سال ۱۹۹۵ میلادی تنها وقتی ۱۸ سال سن داشت به دلیل سرقت راهی زندان برزیل شد اما هنگام گذراندن دوران محکومیتش با دیگر زندانیان درگیر شده و تاکنون ۴۸ زندانی را پشت میله های زندان به قتل رسانده و لقب هیولای زندان و قاتل سریالی را از آن خود کرده است.

میزان خشونت “مارکوس”‌ به دلیل جنایت هایش باعث شد او تبدیل به یکی از خطرناک ترین قاتلان سریالی جهان شناخته شود.

امضای او بر سر قتل هایش بریدن سر قربانیان و کندن پوست از بدنشان بوده و همه قربانیانش را به همین شیوه کشته است.

گزارش های موجود نشان میدهد که وی به دلیل جنایتهایش با حبس ابد روبروست اما هنگامیکه مقابل دادستان برزیلی قرار گرفته تاکید کرده که از هیچکدام از جنایتهایش پشیمان نیست و تاکید کرده قربانیانش متجاوزان و سارقانی بوده اند که از دیگر زندانیان سوء‌استفاده کرده و گذراندن دوران محکومیت را برای آنها دشوار ساخته اند.

او که به عنوان رهبر یکی از باند مشهور قاتلان برزیلی نیز شناخته شده یک گروه بادیگارد نیز در زندان دارد که در شرایط لازم از وی حمایت می کنند.به گفته دیگر زندانیان “مارکوس” هر بار پس از جنایت فریاد می زند که قصد دارد زندانیان بیشتری را بکشد.

با وجود جنایتهای “مارکوس”‌روان پزشکان اعلام کردند که او بیمار روانی نیست اما از اختلال شخصیت رنج می برد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up