• شناسه خبر : 39178
  • تاریخ انتشار : 07 آبان 1399 - 10:11

سردار هوشنگ حسینی در تشریح این خبر، اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشگیری و مقابله با…

احتکار برنج

سردار هوشنگ حسینی در تشریح این خبر، اظهار داشت: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و پیشگیری و مقابله با پدیده شوم احتکار، مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی اردبیل گزارش هایی مبنی بر احتکار کالای اساسی در انباری در شهر اردبیل دریافت کردند.

وی افزود: مأموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی پس از اطمینان از صحت گزارش های دریافتی و نیز اخذ مجوز قضائی و با همراهی بازرسان اداره تعزیرات حکومتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت به محل اعزام شدند که در بازرسی از محل ۶ تن و ۷۴۰ کیلوگرم برنج، شکر، نخود و قند را کشف کنند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه کشفیات به دست آمده به صورت غیرقانونی دپو و احتکار شده بود؛ گفت: ارزش احتکار مکشوفه بنا به اظهار نظر کارشناسان یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است.

سردار حسینی با اشاره به دستگیری یک متهم و معرفی او به اداره تعزیرات حکومتی، تصریح کرد: با دستور مقام قضائی انبار پلمب شد.#دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up