• شناسه خبر : 39252
  • تاریخ انتشار : 08 آبان 1399 - 02:25

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل گفت: پلیس راهور در استان اردبیل با یک مدیریت شایسته فرهنگ ترافیک و ایمنی ترددها را نهادینه کرده است.

حبیب فتحی

حبیب فتحی در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با گرامیداشت هفته وحدت اظهار کرد: همگرایی امت اسلامی حول محور پیامبر رحمت و مهربانی بزرگترین سعادت و آرامش را در جامعه اسلامی شکل داده است.

وی با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی با تلاشگران عرصه نظم و امنیت خاطرنشان کرد: در استان اردبیل به ویژه مرکز استان با مدیریتی شایسته نظم و امنیت و آرامش خوبی را شاهد هستیم به طوری که اردبیل در زمره شهرهای امن کشور است و میزان جرایم رخ داده در این استان بسیار پائین‌تر از میانگین کشوری است.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر اردبیل به مدیریت خوب پلیس راهور و ارتقای فرهنگ رانندگی سالم در شهر اردبیل اشاره کرد و گفت: با تلاش مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی و شورا و شهرداری فرهنگ ترافیک جا افتاده و به صورت فراگیر در بین خانواده‌ها ارتقای این وضعیت روبه رشد را شاهد هستیم.

فتحی افزود: پلیس ما امروز به جای جریمه کردن به ارشاد و فرهنگسازی روی آورده و مدیریت علمی این مجموعه با توانمندی سرهنگ حجت فتاحی شرایط مناسبی را در این استان رقم زده است.

وی با اشاره به تبعات مثبت این فرهنگسازی در بین افراد جامعه و خانواده‌ها بیان کرد: پیشنهاد می‌کنیم در مراسمی از زحمات و تلاش‌های مجموعه پلیس و راهنمایی و رانندگی اردبیل تجلیل شده و قدردان این مجاهد‌ت‌ها باشیم.

عضو شورای شهر اردبیل در ادامه با قدردانی از شهرداری در تامین ذخیره مورد نیاز برای توسعه شهر اردبیل تصریح کرد: بهتر است در تملک و توافق اراضی به ویژه محدوده شهر به نحوی عمل کنیم تا با یک مدیریت منسجم جلوی دلال‌بازی‌ها و واگذاری اراضی به تعاونی‌ها گرفته شده و به نوعی شهرداری مدیریت این مجموعه را برعهده بگیرد.

فتحی پیشنهاد کرد؛ اعضای شورای شهر برای تعیین تکلیف اراضی محدوده شورابیل برای تملک و توافق شهرداری بازدیدی را از این محدوده انجام داده و شرایط خرید را در نظر گرفته و به شهرداری مجوز لازم را برای تملک این اراضی بدهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up