• شناسه خبر : 39255
  • تاریخ انتشار : 08 آبان 1399 - 02:35

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل گفت: اختصاص ۸۰ میلیارد تومان اعتبار دولتی به پروژه شهری پل قدس یک اقدام بی‌سابقه در طول تاریخ شهرداری اردبیل است.

یعقوب عزیززاده

یعقوب عزیززاده در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: با تخصیص این اعتبار دولتی پروژه پل قدس قوت گرفته که جای دارد از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های استاندار اردبیل و نمایندگان استان در مجلس قدردانی کنیم.

وی خاطرنشان کرد: هرگونه افزایش بودجه از سقف تعیین شده در طرح‌ها و پروژه‌های اجرایی باید در متمم لحاظ شود وگرنه این فرآیند در کمیته تطبیق با مشکل روبرو خواهد شد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل افزود: شهرداری حق ندارد سقف بودجه مصوب خود را در وسط سال مالی افزایش دهد و بهتر است این جابجایی اعتبار به صورت صحیح و درست اتفاق افتاده و در تعدیل و ترمیم بودجه در قالب متمم مورد توجه قرار گیرد.

عزیززاده ضرورت انتخاب یک مدیر پروژه توانمند را برای پل قدس یادآور شد و بیان کرد: بهتر است در فرآیند اجرا و تکمیل پروژه پل قدس زمان‌بندی رعایت شده و روزشمار نصب شود تا اعتماد مردم به روند اجرایی آن افزایش یابد.

وی به اختصاص ۴۰۰ میلیون تومان کمک شهرداری به نیروی انتظامی استان اشاره کرد و گفت: باید محل پرداخت این اعتبار مشخص شود تا در چارچوب قانونی و ماهیت درست این کمک شهرداری به پلیس به انجام برسد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای شهر اردبیل ادامه داد: شهرداری در خرید اراضی اطراف شورابیل و شهرک کوثر باید به شکل تملک اقدام کند چرا که توافق در این حوزه امکانپذیر نیست.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up