• شناسه خبر : 39287
  • تاریخ انتشار : 08 آبان 1399 - 01:05

احمد ناصری در این جلسه که بصورت تصویری برگزار شد، به وی با اشاره به ۱۰فعالیت اساسی مدنظر وزیر محترم آموزش و پرورش ، خاطرنشان…

نوسازی مدرسه

احمد ناصری در این جلسه که بصورت تصویری برگزار شد، به وی با اشاره به ۱۰فعالیت اساسی مدنظر وزیر محترم آموزش و پرورش ، خاطرنشان کرد: پوشش حداکثری آموزش دانش آموزان، نظارت حداکثری بر مجموعه تحت مدیریت، برقراری ارتباط حداکثری مدارس با همه ذی نفعان، مسئولیت‌پذیری حداکثری، پاسخگویی حداکثری، انعطاف حداکثری در برابر شرایط غیرقابل پیش بینی، فراهم کردن مشارکت حداکثری ذی‌نفعان آموزش و پرورش، هوشیاری حداکثری، هماهنگی بین همه سطوح آموزش و پرورش وجود ومدیریت زمان ۱۰اصلی است که باید نظارت و پیگیری شود.

ناصری در ادامه به ایجاد ارتباط شبکه ای در ساختار موجود تاکید کرد و اظهار داشت: ارتباط مستمر با مدیران مدارس در اولویت قرار گیرد.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش جمع آوری اطلس دسترسی را یادآوری کرد و تصریح نمود:  مدیران مدارس بایستی اطلاعات لازم در خصوص اینکه هر یک از دانش آموزان با چه شیوه ای ( شبکه شاد، بسته های آموزشی، شبکه های صدا و سیما) خدمات آموزشی دریافت می کنند را در اختیار داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل، همچنین به پروزه ” کوچ” اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: تا کنون ۷۵ درصد از دانش آموزان استان در این پروژه ملی تحت ارزیابی قرار گرفته اند.

احمد ناصری با عنوان اینکه ۱۰ هزار نفر از نوآموزان پیش دبستانی تا کنون ثبت نام کرده اند، اذعان داشت: طرح ملی پوشش سراسری و آموزش مجازی پیش دبستانی برای نوآموزانی که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند در نظر گرفته شده است که والدین می توانند به نزدیکترین اموزشگاه محل سکونت خود مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up