• شناسه خبر : 39328
  • تاریخ انتشار : 08 آبان 1399 - 05:01

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: در صورت عدم پخت نان توسط نانوایان بدون ملاحظه کاری با فرد متخلف برخورد می‌شود.

 

نانوایی

بهروز ندایی در جلسه‌ای با مسئولین استان درخصوص آرد و نان اظهار داشت: در صورت عدم پخت نان توسط نانوایان بدون ملاحظه کاری با فرد متخلف برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه خروج بدون مجوز آرد از استان غیر قانونی است، افزود: مراتب از سوی دستگاه‌های مربوطه پیگیری می‌شود و باید جلوی افرادی که با هدف سواستفاده وارد این عرصه می شوند، گرفته شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل خواستار بررسی اهلیت نانوایان در خصوص فعالیت مربوطه شد و بیان کرد: آن دسته از نانوایانی که ساعات کاری خود را رعایت کرده و در تامین آرد با کمبود مواجه می‌شوند، کمبود سهمیه آنان تامین می‌شود.

ندائی با بیان اینکه برآوردهای لازم در خصوص هزینه‌های تمام شده پخت نان استخراج می‌شود، گفت: برخی نانوایان از کم بودن قیمت نان گلایه دارند که بررسی‌های کارشناسی در این خصوص انجام و در صورت صلاحدید تصمیمات لازم اتخاذ می‌شود.

وی با تاکید بر توجه به کیفیت پخت نان توسط نانوایان، گفت: در بحث آرد و نان هیچ گونه سهل انگاری قابل قبول نبوده و در پخت نان تنها کیفیت آرد مطرح نبوده و لازم است مهارت‌های خاص این حرفه در پخت نان به کار گرفته شود و با نانوایانی که کم کاری کرده و در پخت سهمیه آرد خود تخلف می‌کنند، برخورد می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up