• شناسه خبر : 39479
  • تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 - 02:30

این نمایشگاه، از ۱۱تا ۱۳آبانماه ۱۳۹۹ در پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری استان اردبیل، قابل مشاهده است. نمایشگاه آثار برگزیده فراخوان ملی پوستر وحدت؛  با…

نمایشگاه عکس

این نمایشگاه، از ۱۱تا ۱۳آبانماه ۱۳۹۹ در پایگاه اطلاع رسانی حوزه هنری استان اردبیل، قابل مشاهده است.

نمایشگاه آثار برگزیده فراخوان ملی پوستر وحدت؛  با همکاری جامعه ایمانی مشعر، در قالب ۴۰ پوستر در اندازه ۵۰ در ۷۰ سانتی متر از طراحان برجسته کشور، تولید شده است و با اعلام آمادگی استانها جهت برپایی نمایشگاه‌های فیزیکی و مجازی، برایشان ارسال می‌شود.

واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری استان اردبیل نیز با ابراز تمایل جهت بهره برداری آموزشی هنرمندان طراح گرافیک استان در صدد برپایی این نمایشگاه به صورت فیزیکی برآمد، ولی با توجه به شرایط پیش آمده کنونی بخاطر بیماری کرونا و حفظ پروتکلهای بهداشتی ، تصمیم بر آن شد که این نمایشگاه را به صورت مجازی در بخشهای مختلف به سمع و نظر شما مخاطبین گرامی خواهد رساند.

برگزاری این نمایشگاه با توجه به ضرورت وحدت دنیای اسلام در موقعیت کنونی و خلاء موجود در محصولات هنری و رسانه‌ای با نگاه هنری به موضوعاتی همچون بیداری اسلامی، الگوها و آثار وحدت، مشترکات، عوامل و آثار تفرقه پیش بینی شده و علاقمندان می توانند آثار این نمایشگاه را در سایت   www.artardabil.ir مشاهده نمایند.

کارگاه تولید اثر هنرهای تجسمی  در اردبیل برگزار می‌شود

این کارگاه با عنوان  «پیامبر اسلام، رحمتی برای جهانیان» در حوزه هنری استان اردبیل ساعت ۱۱روز یکشنبه ۱۱آبانماه ماه ۱۳۹۹ درحوزه هنری استان برگزار شد.

این ورکشاپ با موضوع «پیامبر اسلام، رحمتی برای جهانیان» با حضور دوازده نفر از هنرمندان منتخب در سه بخش کاریکاتور، گرافیک و خوشنویسی برگزار و در پایان با اهدای لوح از هنرمندان شرکت‌کننده در این ورکشاپ تجلیل به عمل خواهد آمد.

حسین آزاد مسئول واحد هنرهای تجسمی، با تشکر و ارج نهادن به حضور هنرمندان گفت: این ورک شاپ به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت و میلاد پیامبر گرامی اسلام  و همچنین واکنش هنرمندان در برابر هتک حرمت پیامبر اسلام(ص) توسط نشریه فرانسوی می باشد که با توجه به شرایط موجود کرونایی و حفظ سلامت هنرمندان، به صورت نفرات محدود و منتخب و با فاصله گذاری اجتماعی اجرا خواهد شد.

هنرمندان اردبیل با راه اندازی پویش #پیامبرمرادوست_دارم و تولید آثار هنری در بخشهای مختلف هنرهای تجسمی، و اشتراک گذاری در کانالهای مختلف شبکه های اجتماعی، می توانند مشارکت نمایند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up