• شناسه خبر : 39481
  • تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 - 02:51

  روحانیون و طلاب اردبیلی با برگزاری تجمع اعتراض‌آمیز اقدام اهانت آمیز رئیس‌جمهور فرانسه به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند و این اقدامات را بیهوده…

 

روحانیون و طلاب اردبیلی با برگزاری تجمع اعتراض‌آمیز اقدام اهانت آمیز رئیس‌جمهور فرانسه به پیامبر اکرم(ص) را محکوم کردند و این اقدامات را بیهوده و بی‌ارزش دانستند و خواستار انتقام سخت شدند.

در این تجمع روحانیون و طلبه‌ها نفرت و انزجار خود را سبت به دشمنان دین مبین اسلام و ائمه اطهار(ع) ابراز کرده و شعار مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سر دادند و اهانت به شخصیت پیامبر اکرم(ص) را خواری و ذلالت دشمنان اسلام عنوان کردند.

روحانیون این اقدام مذبوحانه را نشان از آزادی بیان که فقط برای به دست آوردن منافع شخصی عده‌ای از استکبار جهانی است دانسته و این اقدام را نابخشودنی دانستند و خواستار این هستند که رئیس‌جمهور فرانسه باید از این اقدام زشت و ناپسند عذرخواهی کند.

این اقدامات زشت و ناپسند نشان از برگ برنده و زرین تاریخ اسلام است که سبب راس‌افکنی در دل دشمنان می‌شود و دشمنان و استکبار جهانی هر چند وقت یک بار بدبختی و رذالت خویش را با این اقدامات بی‌معنی و زشت نشان می‌دهند که کاملاً بی‌شرمانه است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up