• شناسه خبر : 39492
  • تاریخ انتشار : 10 آبان 1399 - 02:14

محمد اهلی دربازدید از شهرک صنعتی (۲) اردبیل از توسعه این شهرک صنعتی خبر داد و اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برای توسعه این شهرک…

شهرک صنعتی

محمد اهلی دربازدید از شهرک صنعتی (۲) اردبیل از توسعه این شهرک صنعتی خبر داد و اظهار داشت: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، برای توسعه این شهرک صنعتی، ۲۳ هکتار زمین در بخش شرقی و ۹۵ هکتار در بخش غربی در نظر گرفته شده که طی فرآیند قانونی و پس از کسب مجوزات لازم از ادارات مربوطه، نسبت به توسعه این شهرک اقدام خواهد شد.

وی ادامه داد: مراحل تملک ۹۵ هکتاری به مراحل پایانی خود رسیده و این شرکت در حال تحویل اراضی مورد نظر می باشد.

اهلی از دیگر برنامه های این شرکت برای توسعه شهرک صنعتی اردبیل(۲) را آماده سازی زمین در فاز سوم این شهرک صنعتی برشمرد و افزود: در حال حاضر با واگذاری های انجام شده، زمین آماده سرمایه گذاری در این شهرک به پایان رسیده است که بر این مبنا، آماده‌سازی فاز سوم شهرک صنعتی اردبیل(۲) با مساحت ۲۰۰ هکتار آغاز شده است.

وی افزود: در مرحله نخست، آماده سازی ۵۰ هکتار از فاز سوم این شهرک با مشارکت بنیاد مسکن انقلاب استان آغاز شده است که محل تامین اعتبار آن از بودجه جهش تولید سازمان برنامه و بودجه کشور خواهد بود.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی اردبیل میزان این اعتبار را ۱۰۰ میلیارد ریال دانست و ابراز امیدواری کرد تا با تخصیص به موقع اعتبارات، روند تکمیل زیرساخت در شهرک‌های صنعتی استان شتاب گیرد.

وی همچنین از قول مساعد سازمان برنامه و بودجه کشور و استانداری اردبیل بر جذب به موقع اعتبارات تخصیصی به شهرک های صنعتی خبر داد و گفت: ساختمان ابنیه مدول دوم تصفیه خانه و بهسازی معابر شهرک صنعتی اردبیل(۲) با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال آغاز شده است که با اجرای آن روند خدمت رسانی به واحدهای تولیدی در این شهرک صنعتی مهم استان بهبود خواهد یافت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up