• شناسه خبر : 39596
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1399 - 05:53

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: ۲۲ نفر از زندانی‌های محکوم مالی و جرائم غیر عمد استان آزاد شدند.

دستگیری

ناصر عتباتی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سومین مرحله آزادسازی زندانیان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم صلی‌الله علیه و آله و امام جعفر صادق علیه السلام، ۲۲ نفر از زندانیان دارای محکومیت‌های غیرعمد و مالی با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا آزاد شدند.

وی افزود: در طی هفت ماهه نخست امسال به غیر از ۲۲ نفر محکوم مالی و جرائم غیر عمد ۱۱۵ نفر را ستاد دیه استان به کمک خیرین استان آزاد کردند که در این مدت نزدیک به ۶۰ نفر هم از طریق مراجعه مردم استان به زندان‌ها و واحد‌های نگهداری از محکومان واجد شرایط آزاد شده‌اند.
رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: کمک‌های خوبی از ناحیه مردم استان اردبیل و همچنین نهاد‌هایی از جمله اوقاف و امور خیریه استان و کمیته امداد صورت گرفته که در طول هفت ماهه امسال حدود ۳ میلیارد تومان کمک مردمی جمع آوری شده است.

عتباتی تصریح کرد: در طول ماه‌های محرم و صفر حدود ۵۰۰ میلیون تومان توسط هیات‌های مذهبی و عزاداران حسینی به لحاظ شرایط کرونایی به عنوان احسان و نزورات توسط خیرین به ستاد دیه استان تحویل داده شده است.

وی افزود: از ابتدای تاسیس ستاد دیه استان اردبیل تاکنون ۳ هزار و ۸۰۵ نفر زندانی جرائم غیر عمد و محکومان مالی از طریق ستاد دیه استان آزاد شده‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up