• شناسه خبر : 39600
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1399 - 05:46

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: تجمع در روز ۱۳ آبان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.

راهپیمایی

 

حجت الاسلام حسن باقری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مراسم تجمع ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار در اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی در اردبیل برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امسال برنامه روز ۱۳ آبان نسبت به سال گذشته متفاوت برگزار می‌شود، گفت: مراسم تجمع ۱۳ ّابان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در استان اردبیل با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی روز سه شنبه ۱۳ آبان راس ساعت ۱۵ عصر در محل شهیدگاه شهر اردبیل برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل افزود: رخدادهایی که در روز ۱۳ آبان سال‌های مختلف رخ داده سبب اهمیت و جایگاه خاص این روز در تاریخ انقلاب اسلامی شده است و این روز از ایام فاخر و سرنوشت ساز انقلاب بوده که باید آن را ارج نهاد و این روز بهانه و مقدمه ای برای فریاد استکبارستیزی در طول باشد.

باقری تصریح کرد: ۱۳ آبان با هفته وحدت و ولادت نبی مکرم اسلام مصادف است و موضوع محکومیت اهانت به پیامبر اسلام باید مورد توجه ویژه باشد.

وی افزود: بی تردید سیزدهم آبان ماه یکی از روزهای مهم و ماندگار در تاریخ انقلاب اسلامی و از ایام فاخر و سرنوشت‌ساز انقلاب بوده که باید آن را ارج نهاد و این روز بهانه و مقدمه ای برای فریاد استکبارستیزی در طول باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up