• شناسه خبر : 39625
  • تاریخ انتشار : 11 آبان 1399 - 10:31

اخیرا در سایت دیوار تبلیغاتی انجام می‌شود که صدای کاربران فضای مجازی را درآورده است.

637397738036730057 md

گروه اجتماعی خبرگزاری آنا-امیرمحمدزندی: در روزهای گذشته برخی سایت‌ها و صفحات مجازی وب فارسی اعلام کردند که افرادی سودجو با ابداع عبارات رمزی از بستر تبلیغاتی رایگان سایت «دیوار»، اقدام به عرضه و دریافت خدمات نامشروع می‌کنند.

در واقع برخی از عوامل باندهای فساد و فحشا با توجه به حضور گسترده و قابل توجه کاربران فضای مجازی کشورمان در سایت‌ها و سرویس‌های اینترنتی پر مخاطبی مانند سایت دیوار از بسترهای رایگان این‌گونه سایت‌های تبلیغاتی استفاده کرده و جهت بازاریابی و گسترش شبکه فاسد خود بهره می‌برند؛ در این میان هستند افرادی که تبلیغات عجیب در قالب یک جرم را به‌راحتی در سایت دیوار بدون هیچ نظارتی انجام می‌دهند.

فروش کفش زنانه

ماجرای فروش کفش زنانه از این قرار است که کاربران سودجو در سایت دیوار با ارایه فروش یک کفش جلوباز و استفاده از عبارت‌های خاص در تبلیغ سعی می‌کنند تا خدمات خود را به صورت پنهان ارائه دهند؛ موضوعی که بسیاری از کاربران دیگر را گمراه کرده و پس از گفتگو یا چت فرد درخواست کننده متوجه می‌شوند که در واقع منظور از فروش کفش ارائه خدمات جنسی بوده و البته اغلب کاربران هیچ اطلاعی از کم و کیف این ماجرا ندارند. متاسفانه طی روزهای گذشته این ادعا توجه کاربران فضای مجازی را به خود جلب کرده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up