• شناسه خبر : 39666
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1399 - 01:15

اسحاق رسولی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری سمینار بین‌المللی قره‌باغ در اردبیل اظهار داشت: اهمیت به تحولات کشور جمهوری آذبایجان و نیز آزادسازی قره‌باغ…

IMG 5916

اسحاق رسولی ظهر امروز در جلسه هماهنگی برگزاری سمینار بین‌المللی قره‌باغ در اردبیل اظهار داشت: اهمیت به تحولات کشور جمهوری آذبایجان و نیز آزادسازی قره‌باغ با توجه به اهمیت آن در بین آذری‌زبانان برگزاری این سمینار را با حضور کارشناسانی از کشورهای ایران، ترکیه و جمهوری آذربایجان محقق کرده است.

وی با اشاره به این که به دنبال تبیین و روشنگری مسائل مربوط به قره‌باغ هستیم بیان کرد: در راستای برگزاری این سمینار قرارگاه فرهنگی الزهرا(س) همکاری‌های لازم را دارد که در این سمینار سخنرانان مختلفی از کشورهای ترکیه، جمهوری آذربایجان و قفقاز حضور خواهند یافت.

رئیس دانشگاه آزاد اردبیل گفت: عسگراف نسیمی، محمدعلی اکبلوت، کفاش، کادیر آکاراس، ایلقار ابراهیم اوغلو و نورالدین شیرین اظهار نظرات خود را ارائه می‌دهند و امید می‌رود برنامه‌ریزی‌های لازم در این زمینه مبنای کار قرار گیرد.

رسولی ادامه داد: برگزاری این سمینار با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در نظر گرفته شده که خبرگزاری‌ها و فعالان رسانه‌ای در این مراسم حضور می‌یابند.

وی اظهار کرد: امید می‌رود این سمینار در روشنگری و اهداف قره‌باغ ایفای نقش کند و در این زمینه جوانب و ابعاد آزادسازی این منطقه اشغالی به صورت مناسب بررسی و شناسایی شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up