• شناسه خبر : 39684
  • تاریخ انتشار : 12 آبان 1399 - 02:08

شهردار اردبیل گفت: تندیس‌های فرشتگان سلامت در پارک مدافعان سلامت نصب می شود.

شهرداری اردبیل

حمید لطف اللهیان در دیدار مشترک با رئیس سازمان انتقال خون استان اردبیل، مسئولیت شهرداری را محدود به عملیات فنی و عمرانی ندانست و عنوان کرد: شهرداری اردبیل از حیث مسئولیت اجتماعی و فرهنگی خود در راستای فرهنگ سازی اهدای خون به‌ویژه در ایام کرونایی همراه سازمان انتقال خون است و در این راستای فرهنگ سازی اهدای خون، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

وی با تاکید بر ضرورت ارتقای سلامت عمومی شهروندان افزود: نصب المان‌ها در فرهنگ‌سازی مسائل مختلف بسیار تاثیر گذار است لذا با هدف ترویج فرهنگ نوع دوستانه و انسان دوستانه المان اهدای خون در اردبیل نصب می‌شود.

شهردار اردبیل همچنین به ضرورت نامگذاری خیابان یا پارکی بنام انتقال خون اشاره کرد و گفت: با فراهم کردن زیرساختی برای تیم اهدای خون در امر فرهنگ سازی کمک شهروندان به یکدیگر برای ارتقای سلامت جامعه، آماده ایم تا یکی از پارک های شهر را با عنوان انتقال خون نامگذاری کنیم تا سازمان انتقال خون نیز بتواند در این مکان اقدام به برگزاری کارهای فرهنگی و ترویج اهدای خون کند.

لطف اللهیان با اشاره به نصب تندیس‌های فرشتگان سلامت در پارک مدافعان سلامت، بیان کرد: این المان به زودی با حضور فرشتگان سلامت در پارک فرشتگان سلامت نصب می‌شود تا زحماتی که کادر درمان برای سلامتی بیماران کرونایی متحمل شدند هیچگاه از ذهن ها و یادها فراموش نشود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up