• شناسه خبر : 39748
  • تاریخ انتشار : 13 آبان 1399 - 12:27

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی با اشاره به یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار داشت:  سیزده آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی است که در این روز دانش‌آموزان…

مجلس

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی با اشاره به یوم‌الله ۱۳ آبان اظهار داشت:  سیزده آبان ماه روز مبارزه با استکبار جهانی است که در این روز دانش‌آموزان کشورمان با شعارهای خود پایه‌های ننگین حکومت پهلوی را سست کردند.

وی با اشاره به این که سیزدهم آبان ماه دارای اتفاقات مهمی در طول تاریخ انقلاب اسلامی است بیان کرد: روز دانش‌آموز، تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و نیز تبعید امام خمینی به ترکیه از جمله این موارد است که در تاریخ ثبت و به یادگار مانده است.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به توطئه‌های مهم دشمنان در عرصه‌های امروزی گفت: دشمنان درصدد هستند با توطئه‌های مختلف جوامع اسلامی را از بین ببرند که در این زمینه نیاز است تا با شناخت دشمنان در عرصه‌های مختلف مشکلات موجود را از سر راه برداریم.

موسوی با اشاره به هوشیاری و آگاهی ملت ایران در عرصه‌های مختلف نیز ادامه داد: مردم ایران بارها ثابت کرده‌اند که تحریم‌ها و فشارها هیچ گاه مانع پیشرفت و توسعه مملکت ایران اسلامی نمی‌شود و در این زمینه مردم ایران اسلامی با بصیرت و ولایتمداری توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کنند.

وی اظهار کرد: ۱۳ آبان ماه نقطه عطفی برای آغاز ناامیدسازی دشمنان تاکنون شده و دشمنان به این مهم رسیده‌اند که در برابر ملت ایران اسلامی نمی‌توانند هیچ غلطی بکنند چرا که این مملکت جوانانی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده که از جان و مال خود گذشته‌اند اما از خاک کشورشان نگذشته‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up