• شناسه خبر : 39754
  • تاریخ انتشار : 13 آبان 1399 - 06:31

شهردار آلنی گفت: با مساعدت مردم فهیم و فرهنگی این شهر و همکاری اعضای محترم شورای شهر همه توان خود را بکار می بندیم تا این شهر را در شان مردم آن بسازیم.

علی قلی پور

 

 

مهندس قلیپور در بازدید از معابر شهر آلنی گفت:  اجرای طرح جامع شهری در برنامه شهرداری به عنوان افق روشن شهر در دست اجرا هست که مطالعات آن انجام میشود، فعلا در حد مقدورات و امکانات موجود به محلات رسیدگی خواهیم کرد تا اهالی دچار مشکلات رفاهی نگردند.

وی افزود:  امیدواریم با تامین ماشین آلات و بودجه لازم خدمات شهری سرعت گیرد و هر آنچه تا حال انجام شده توسط رایزنی ها و مساعدت دستگاه ها و نهادها بوده است.

شهردار آلنی بیان کرد: بهسازی محلات با توجه به مشکلات تردد ساکنین با کوچه ها و‌معابری خواهد بود که در فصول بارندگی شهروندان ساکن در آنها دچار مشکلات بیشتری هستند اما بهسازی همه معابر در برنامه شهرداری آلنی است.

قلی پور تصریح کرد: همکاری اهالی ،ضامن اجرای طرح بزرگ افق روشن شهر هست ، درخواست پروانه ساخت و ساز از شهرداری سرعت گرفته است و طبق مقررات و ضوابط دریافت هرگونه مجوز انشعاب برق ،آب ،گاز منوط به معرفی شهرداری به ادارات ذیربط خواهد بود.

این مسئول شهر آلنی از شهروندان خواست برای اینکه در طرح جامع شهری آلنی ،که با قوت و حمایت مراکز بالادستی پیگیری میشود دچار مشکلات نشود نسبت به اخذپروانه ساخت اقدام نمایند تا برای بهسازی شهر مجبور به تخریب نباشیم.

گفتنی است شهر آلنی جدید التاسیس بوده و اولین شهردار آن مهندس علی قلی پور سابقه شهرداری در شهرهای عنبران و گیوی را در کارنامه خود دارد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up