• شناسه خبر : 39803
  • تاریخ انتشار : 14 آبان 1399 - 12:50

در جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری مقرر گردید دیون دولتی فعالان گردشگری تا سال ۱۴۰۰ سریعا عملیاتی گردد.

 

گردشگر

جلسه بررسی مسائل و مشکلات حوزه گردشگری در دفتر دکتر نیکزاد، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و روئسای تشکلهای گردشگری استان برگزار گردید.

فلاحی گفت: باتوجه به اینکه صنعت گردشگری استان اردبیل وبخصوص سرعین جزو آسیب دیده ترین بخشها از کرونا درکشور است تلاش ویژه ای برای حمایت از سرمایه گذاران ازآغاز درگیری بااین بحران راانجام داده ایم بنحوی که چندین جلسه باوزیر محترم وحتی درمجلس بانمایندگان کمیسیون های مختلف تشکیل و درنهایت مجموعه ای از پیشنهادات حمایتی را تنظیم و به وزارتخانه ارسال کردیم که با پیگیری وزیر محترم در ستاد ملی کرونا به تصویب رسید و امیدواریم بخشی از مشکلات عزیزان را مرتفع نماید.

دراین جلسه درخصوص مشکلات مالیات و دیون دولتی هتلداران و تاسیسات گردشگری استان تصمیم گیری ومقرر شد مصوبه ستاد ملی کرونا درخصوص امهال کلیه هزینه ها و دیون دولتی فعالان گردشگری تا سال ۱۴۰۰ سریعا عملیاتی گردد.

همچنین درخصوص تسهیلات ویژه کرونا ومشکلات بیکاری تعدادی از کارگران و فعالان این حوزه مقرر گردید تا اداره کل کار استان سریعا دراین خصوص اقدامات مقتضی را در دستور کار خود قراردهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up