• شناسه خبر : 39876
  • تاریخ انتشار : 14 آبان 1399 - 07:06

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده باید تا پایان امسال ۱۰۰ کیلومتر از عملیات ریل‌گذاری راه‌آهن اردبیل به پایان برسد.

راه آهن

 

علی نیکزاد در جلسه بررسی پروژه‌های شهرستان اردبیل اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده باید تا پایان امسال ۱۰۰ کیلومتر از عملیات ریل‌گذاری راه‌آهن اردبیل به بهره برداری برسد و همچنین عملیات زیر‌سازی راه‌آهن اردبیل نیز تا پایان امسال تمام شود.

وی با بیان اینکه راه‌آهن اردبیل یکی از پروژه‌های مهم استان اردبیل است، افزود: انتظار می‌رود این پروژه در زمان مقرر به بهره‌برداری برسد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تعریض جاده سرچم- اردبیل نیز ازاولویت‌های اساسی است که در این زمینه نیز انتظارمی‌رود این پروژه نیز اجرایی شود.

نیکزاد با اشاره به اینکه جذب اعتبارات ملی برای پروژه‌های استان اردبیل در اولویت است، افزود: در نظر داریم بتوانیم با جذب اعتبارات ملی عملیات اجرایی پروژه‌های شهرستان اردبیل را سرعت بخشیم.

وی تامین آب شرب اردبیل و حل مشکلات آب روستایی اردبیل را یکی از اولویت‌های اساسی عنوان کرد و گفت: در این زمینه نیز جلساتی در تهران برگزار می‌شود تا بتوانیم اقدامات اساسی و لازم برای تسریع روند اجرایی این پروژه‌ها انجام دهیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از پیگیری تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های هلال احمر، بهداشت، دانشگاه محقق، بهزیستی، بنیاد شهید و بخش کشاورزی استان اردبیل خبر داد و افزود: دغدغه‌های ما این است تا با تکمیل این پروژه‌ها از مشکلات مردم کم کنیم.

وی از شتاب گرفتن عملیات اجرایی پل قدس خبر داد و افزود: اعتبارات لازم برای این پروژه تامین شد و امید داریم در زمان مقرر این پروژه به اتمام برسد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up