• شناسه خبر : 39957
  • تاریخ انتشار : 15 آبان 1399 - 01:11

مسعود امامی‌یگانه صبح امروز در بازدید از پروژه‌های کشاورزی و عمرانی اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر عملیات اجرایی راه‌آهن اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۹۰…

راه آهن

مسعود امامی‌یگانه صبح امروز در بازدید از پروژه‌های کشاورزی و عمرانی اردبیل اظهار داشت: در حال حاضر عملیات اجرایی راه‌آهن اردبیل با پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی در مرحله نهایی و تکمیلی قرار دارد.

وی با اشاره به این که ۲۱ کیلومتر عملیات ریل‌گذاری اردبیل شروع شده است بیان کردکتا پایان سال اگر روند اجرایی با همین سرعت ادامه یابد این میزان به ۱۰۰ کیلومتر خواهد رسید که درصدد هستیم با استفاده از ظرفیت‌های موجود و تزریق اعتبارات در اسرع وقت شاهد اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام باشیم.

فرماندار اردبیل ادامه داد: اجرای طرح آبیاری نوین و نیز اهمیت به اجرای آن در اراضی شهرستان از اهم مواردی است که نیاز است در راستای تغییر شیوه آبیاری و استفاده از برنامه‌های نوین و افزایش راندمان مشکلات و موانع موجود را برطرف‌سلزی کنیم.

امامی‌یگانه ادامه داد: در راستای تسهیل‌سازی روند اجرای پروژه‌های عمرانی نیز تاکنون برنامه‌های خوبی اجرا شده و خوشبختانه پل قدس اردبیل یکی از این پروژه‌ها است که با تخصیص اعتبارات مناسب و کافی در حال اجراست و اهتمام داریم در موعد مقرر شاهد بهره‌برداری این طرح عظیم باشیم.

وی اظهار کرد: بهسازی پروژه‌های عمرانی نیز در سطح شهرستان از اهم مواردی است که درصدد هستیم با برنامه‌ریزی در این زمینه و تأمین آب آشامیدنی مناسب و تقویت‌سازی اینترنت پرسرعت و نیز آسفالت راه‌های روستایی بخشی از خواسته‌ها و مطالبات مردم را در این زمینه برطرف کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up