• شناسه خبر : 39959
  • تاریخ انتشار : 15 آبان 1399 - 01:34

حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی اظهار داشت:  اهمیت به تأمین کالاهای اساسی از وظایف جهاد کشاورزی و وزارت صمت است که در این زمینه باید دولت نظارت…

مجلس
حجت‌الاسلام سیدکاظم موسوی اظهار داشت:  اهمیت به تأمین کالاهای اساسی از وظایف جهاد کشاورزی و وزارت صمت است که در این زمینه باید دولت نظارت و کنترل خود را افزایش دهد تا عملکرد شرکت‌ها و کارخانه‌ها با روند مناسبی ادامه یابد.
وی با اشاره به این که مجلس در کنار دولت درصدد خدمت‌رسانی به مردم است گفت: با توجه به این که با کمبود برخی کالاها روبه‌رو هستیم به همین منظور نیاز است توجه بیشتری به بخش صادرات و واردات دانه روغنی و سویا در سطح کشور انجام شود چرا که با توجه به ظرفیت استان اردبیل تا حد امکان باید به جای واردات بخش صادرات را توسعه بخشیم.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: توسعه بخش کشاورزی و نیز توجه به ظرفیت‌های داخلی از اهم مواردی است که درصدد هستیم با توجه به آن‌ها مشکلات کمبود اقلام مورد نیاز را تأمین و در راستای حل بخش عظیمی از مشکلات موجود گام برداریم.
موسوی بیان کرد: توجه به مسائل اقتصاد مقاومتی و استفاده از ظرفیت‌های آن یکی از اولویت‌های اساسی برای ما است و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و دستیابی به اهداف مورد نظر است که امید می‌رود همکاری‌های موجود در این زمینه مبنای کار باشد.
وی اظهار کرد: اهمیت به بخش کشاورزی منطقه نیز یکی از اولویت‌های اساسی است که در این زمینه مسئولان و دستگاه‌های مربوطه باید همکاری و مشارکت‌های لازم را داشته باشند و ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شوند که این مسئله برای ما بسیار حائز اهمیت است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up