• شناسه خبر : 39989
  • تاریخ انتشار : 15 آبان 1399 - 10:13

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: جاده ورودی پل هیر در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل می شود.

پروژه عمرانی جاده

 

 علی نیکزاد در جلسه بررسی پروژه‌های هیر و بازدید از این پروژه‌ها اظهار داشت: اعتبارات ویژه‌ای برای ساماندهی مجموعه گردشگری پل هیر اختصاص می‌یابد تا جاده ورودی پل هیر در سریع‌ترین زمان ممکن تکمیل شود.

وی از رفع دیگر موانع پروژه پل هیر از جمله تغییر کاربری و واگذاری زمین به سرمایه‌گذار و ارائه سند خبر داد و گفت: همت و تلاش مدیران و سرمایه‌گذاران مجموعه پل هیر با همرامی مردم منطقه قابل قدردانی است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی از حمایت همه جانبه از سرمایه‌گذاران پل هیر برای تکمیل فازهای بعدی پروژه خبر داد و افزود: تسهیل روند سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در منطقه باید اولویت باشد.

نیکزاد با اشاره به مطالبه مردم هیر مبنی بر شهرستان شدن بخش هیر گفت: باید طرح شهرستان شدن هیر تدوین شود و ما نیز این طرح را از دستگاه‌های مربوطه پیگیری کنیم.

وی از افتتاح زمین چمن هیر در دهه فجر خبر داد و گفت:  سعی می‌شود اعتبارات سالن ویژه کشتی پهلوانی در هیر برآورد شود تا بتوانیم با جذب اعتبارات ملی این سالن را ایجاد کنیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ساماندهی ورودی شهر هیر و رفع برخی موانع و مشکلات بخش هیر از جمله تامین آب شرب روستاها و اجرای طرح هادی و آسفالت راه‌ها نیز اولویت است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up