• شناسه خبر : 40084
  • تاریخ انتشار : 17 آبان 1399 - 09:38

اکبر بهنامجو روز جمعه در بازدید از بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین‌شهر از تکمیل شدن بخش کرونای این بیمارستان خبر داد و افزود: بیش از…

اکبر بهنام جو

اکبر بهنامجو روز جمعه در بازدید از بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) مشگین‌شهر از تکمیل شدن بخش کرونای این بیمارستان خبر داد و افزود: بیش از ۷۰ بیمار کرونایی دراین بیمارستان بستری هستند.

وی اظهارداشت: بخش‌های اطفال و داخلی این بیمارستان نیز به بیماران کرونایی اختصاص یافته و این موضوع حوزه بهداشت و درمان شهرستان را با مشکل جدی مواجه کرده است.

وی با تجلیل از تلاش شبانه‌روزی کادر درمانی و خدماتی بیمارستان ولیعصر (عج) گفت: در صورت ادامه روند فعلی علاوه بر پاسخگو نبودن کادر درمان به بیماران کرونایی ، سایر بیماران عادی نیز دچار مشکل جدی خواهند شد.

او با تاکید بر لزوم اعمال محدودیت‌های ویژه در مشگین‌شهر افزود: تا اطلاع بعدی برگزاری هرگونه همایش و جلسات غیرضروری ، مجالس و محافل دسته‌جمعی ،مراسم ختم و عروسی در مساجد ، رستوران‌ها و خانه‌های شخصی ممنوع است.

بهنامجو گفت: تمام اماکن عمومی ، تفریحی ، گردشگری و مجتمع‌های آبدرمانی و سالن‌های ورزشی و قهوه‌خانه‌ها ، قلیانسرا و واحدهای صنفی پرتردد و غیرضروری و نیز آرایشگاه‌های مردانه و زنانه نیز تعطیل شده است.

وی نسبت به جبران کمبود کادر درمانی و تهیه برخی تجهیزات پزشکی و بیمارستانی در آینده نزدیک قول مساعد داد.

مشگین‌شهر در شمال غربی اردبیل قرار دارد.

بر اساس اعلام روز جمعه مسوولان دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی استان اردبیل در ۲۴ ساعت گذشته پنج نفر از اهالی این استان به دلیل ابتلا به بیماری کرونا جان باختند و ۶۸ مبتلای جدید نیز در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان بستری شدند.

هم‌اکنون مجموع بیماران بستری مبتلا به بیماری کرونا در استان اردبیل به ۴۰۸ نفر رسیده است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up