• شناسه خبر : 40093
  • تاریخ انتشار : 17 آبان 1399 - 10:04

سعید بشرخواه در دیدار با مستمری بگیران  و بازنشستگان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت:با توجه به توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری در سازمان تامین…

بیمه تامین اجتماعی

سعید بشرخواه در دیدار با مستمری بگیران  و بازنشستگان تامین اجتماعی استان اردبیل گفت:با توجه به توسعه خدمات الکترونیکی و غیر حضوری در سازمان تامین اجتماعی که صدور گواهی کسر اقساط معوق برای مستمری بگیران به صورت غیرحضوری به نشانی اینترنتی Eservices.tamin.ir ازطریق منوی مستمری بگیران امکان پذیر کرده است.

وی افزود : مستمری بگیران از مراجعه به شعب بانک استان اردبیل برای صدور گواهی کسر اقساط معوق خودداری و از این سامانه استفاده کنند.

بشرخواه ادامه داد: صدور گواهی تعهد کسر اقساط معوق برای مستمری بگیران و بازنشستگان تحت پوشش این سازمان تا سقف ۶۰ درصد مبلغ مستمری امکان پذیر است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان اردبیل با بیان اینکه در صورت اعلام کتبی بانک  ها یا موسسات مالی و اعتباری مبنی بر عدم پرداخت اقساط توسط شخص تا تسویه مبلغ بدهی اعلامی، امکان صدور گواهی جدید حتی با فرض داشتن اعتبار و شرایط لازم میسر نیست، اظهار داشت : در صورت صدور گواهی های متعدد ، مبلغ گواهی های صادره همواره کمتر یا مساوی ۶۰ درصد مبلغ مستمری دریافتی محاسبه خواهد شد.
وی افزود :کلیه بانک ها، تعاونی ها و موسسات اعتباری و صندوق های قرض الحسنه که دارای مجوز از بانک مرکزی هستند می توانند تا از طریق پنل مخصوص دستگاه‌های دولتی و مرجع استعلامات رسمی سایت تامین اجتماعی سند مربوطه را رویت و تائید کنند.
بشرخواه گفت: ۵۸ هزار مستمری بگیر تحت پوشش تامین اجتماعی استان اردبیل هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up