• شناسه خبر : 40151
  • تاریخ انتشار : 18 آبان 1399 - 01:45

فرماندار اردبیل از اعمال قانون برای ۳۱۶ راننده خودرو در شهر اردبیل در راستای محدودیت های کرونایی خبر داد.

 

تاکسی

 

مسعود امامی یگانه افزود: در یک هفته قبل در راستای پیشگیری ازشیوع کرونا ۴۸ مرکز عرضه قلیان در شهرستان اردبیل پلمب شدند و فعالیت مراکز عرضه قلیان ممنوع بوده و در صورت مشاهده بازرسان مبنی برفعالیت این مراکز پلمب می شوند.

وی بیان کرد: در روزهای گذشته که ورود خودروها باپلاک غیربومی به اردبیل وخروج خودروها با پلاک ها غیربومی از اردبیل ممنوع شده بود برای ۳۱۶راننده خودرو که این محدودیت ها را رعایت نکرده بودند جریمه ۵۰۰ هزارتومان اعمال گردید.

فرماندار اردبیل گفت: همچنین با تذکر از ورود وخروج ۸هزار و۶۰۰خودور به مرکز استان جلوگیری شد که تلاش عوامل انتظامی شهرستان ، پلیس راه و راهور در این زمینه قابل قدردانی است.

امامی یگانه از پلمب تالار و باغ تالار در شهرستان اردبیل که اقدام به برگزاری مراسم کرده بودند خبرداد و افزود: خط قرمز ما سلامت مردم است و دراین زمینه هیچ بهانه و کوتاهی قابل قبول نیست.

وی از ۳۰مورد تذکر جدی به مطب ها در اردبیل خبرداد و گفت: نظارت وبازرسی در این حوزه نیز تشدید می شود و مطب هایی که دستور العمل های بهداشتی و وقت دهی مناسب را رعایت نکنند به دادسرای انتظامی معرفی می شوند.

فرماندار اردبیل گفت: تاکسی ها موظف به سوار کردن سه سرنشین هستند و درغیر این صورت کمیته انتظامی مربوط معرفی می شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

up