• شناسه خبر : 40327
  • تاریخ انتشار : 19 آبان 1399 - 06:47

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل بر ضرورت استفاده از پتانسیل و جاذبه های گردشگری روستایی در محرومیت زدایی مناطق استان تاکید کرد.

روستا

فرهاد سبحانی در دیدار با مسئول بسیج سازندگی استان اردبیل ضمن قدردانی از تعامل و همکاری های سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل، عنوان کرد: بسیج سازندگی سپاه استان اقدامات موثر و با ارزشی را در حوزه‌های مختلف عمرانی و محرومیت زدایی انجام داده که این مهم برگرفته از روحیه تلاشگرانه و عزم راسخ این قشر جهادگر است.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه به پتانسیل و جاذبه های گردشگری روستایی گفت: برخی از مجموعه طرح‌های منظومه‌های روستایی در سطح استان و در شهرستان‌های خلخال، اردبیل، پارس آباد و مشگین شهر در حال اجرا و یا تهیه طرح می باشد.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: قطعاً اجرای چنین برنامه های مدونی علاوه بر تحقق توسعه و عمران روستایی، می‌تواند منجر به رفع محرومیت و ارتقاء زمینه های اشتغال روستائیان و افزایش سطح درآمد آنان شود و در این خصوص نیز این نهاد انقلابی و سازمان بسیج سازندگی می تواند با انعقاد تفاهم نامه فی مابین و با تشریک مساعی در پیشبرد اهداف، بیش از پیش موثرتر واقع شود.

سرهنگ پیر جاهد، مسئول بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل در ادامه این نشست ضمن اعلام آمادگی این سازمان برای همراهی در رفع موانع و مشکلات توسعه ای و آبادانی روستاهای استان، افزود: سازمان بسیج سازندگی استان این علاقه مندی و آمادگی را دارد که در حوزه اجرایی در کنار نهاد انقلابی بنیاد مسکن که از برکات نظام مقدس اسلامی می باشد با بهره گیری از ظرفیت های سازمان در جهت رفع حوائج و خواسته های روستائیان و هم استانی های عزیز در راستای عمران و آبادانی منطقه مشارکت داشته باشد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up