• شناسه خبر : 40389
  • تاریخ انتشار : 20 آبان 1399 - 07:09

یک مرد و ۲ زن جوان تربت حیدریه را به هم ریختند.

دستگیری مجرم

فرمانده انتظامی تربت حیدریه گفت:یک مرد و ۲ زن جوان به اتهام ۱۵ فقره کلاهبرداری با ترفند خرید و فروش طلا و زعفران به ارزش تقریبی ۳۰ میلیارد ریال دستگیر شدند.

علی اکبر کیانی فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه گفت: در پی گزارش کلاهبرداری با ترفند خرید و فروش گل زعفران و طلا دستورات ویژه برای بررسی موضوع به پلیس آگاهی شهرستان صادر شد.

او افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی تربت حیدریه با تحقیقات اولیه و بررسی سرنخ‌های به دست آمده، متهمان پرونده که یک مرد و زن جوان بودند را شناسایی کردند و تحت تعقیب قرار دادند.فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه ادامه داد: کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان ردزنی‌های اطلاعاتی را آغاز و متهمان را در خانه‌ای واقع در حاشیه شهر تربت حیدریه دستگیر کردند.

دستگیری کلاهبرداران ۳ میلیارد تومانی طلا و زعفران در تربت حیدریه
کیانی بیان کرد: متهمان در تحقیقات اولیه پرونده با معرفی زن ۳۴ ساله‌ای که همدستشان بوده اعتراف کردند وجوه دریافتی از شکات را تبدیل به ملک و ارز دیجیتال کرده و قصد داشتند از این راه سود سرشاری را کسب کنند.

او تصریح کرد: در پی این اعترافات، دیگر متهم پرونده نیز دستگیر شد و با دستورات مقام قضایی تحقیقات از این ۳ متهم که با ترفند خرید طلا و گل زعفران ۳۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده بودند در حالی ادامه دارد که ۱۵ شاکی پرونده نیز شناسایی شده اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up