• شناسه خبر : 40744
  • تاریخ انتشار : 24 آبان 1399 - 11:45

نائب رئیس شورای شهر اردبیل گفت: براساس مصوبه شورای شهر و با تلاش شهرداری اردبیل این تندیس و المان آماده شده تا با نصب در مقابل بیمارستان امام خمینی شهر اردبیل به صورت رسمی رونمایی شود.

زهرا قدیمی

زهرا قدیمی اظهار کرد: شورای شهر اردبیل در تجلیل و تکریم از مدافعان سلامت در ایام کرونا المان این جان برکفان عرصه سلامت را در پارک مقابل بیمارستان امام خمینی شهر اردبیل رونمایی خواهد کرد.

وی خاطرنشان کرد: قرار است همزمان با روز ولادت حضرت زینب (س) که به نام روز پرستار نامگذاری شده این المان که یادآور فداکاری و تلاش دلسوزانه مدافعان سلامت است، در اردبیل رونمایی شده و زینت‌بخش ابن منطقه از شهر اردبیل شود.

نائب رئیس شورای شهر اردبیل ادامه داد: در هشت ماه اخیر کادر درمانی اعم از پزشکان، پرستاران و بهیاران بیشترین زحمات را در صیانت و حفاظت از جان مردم در برابر بیماری منحوس کرونا داشتند که اعضای شورای پنجم شهر اردبیل به نوبه خود با حضور در مراکز بیمارستانی و مناسبت‌های مختلف تجلیلی را از این نیروهای خدوم داشتند.

قدیمی بیان کرد: امیدواریم این اقدامات گامی هرچند کوچک در پاسداشت زحمات مدافعان سلامت باشد تا آنها در ادامه مسئولیت و ماموریت خطیر خود بتوانند با قوت قلب بیشتر در عرصه خدمت‌رسانی به مردم حضور یابند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up