• شناسه خبر : 40754
  • تاریخ انتشار : 25 آبان 1399 - 01:02

دولت لطفی روز یکشنبه در بازدید از محل‌های اختصاص یافته برای احداث ۲ مدرسه در شهرستان نیر اظهارداشت: بستر جدید فعالیت مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان…

دانش آموز مدرسه

دولت لطفی روز یکشنبه در بازدید از محل‌های اختصاص یافته برای احداث ۲ مدرسه در شهرستان نیر اظهارداشت: بستر جدید فعالیت مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان پویش آجر به آجر است و اقشار مختلف جامعه باید در حد توان خود در امر مقدس مدرسه‌سازی شرکت داشته باشند.

وی افزود: این اداره کل با خیرین مدرسه‌ساز در مناطق موردنیاز استان همکاری کرده و پیشنهاد این مجموعه به خیرین مدرسه‌ساز ساخت ۲ مدرسه بجای یک مدرسه بنام خیرین جهت افزایش جذب اعتبارات ملی این مجموعه می‌باشد.

او گفت: اجرای طرح آجر به آجر باعث افزایش حضور مردم در مدرسه‌سازی می‌شود و کمبود فضای آموزشی در این استان را مرتفع خواهد کرد ، با این طرح هر فردی با هر توان مالی حتی با کمترین مبلغ در مدرسه‌سازی مشارکت خواهد کرد.

وی با اشاره به روحیه انساندوستانه اهالی شهرستان نیر ، طرح آجر به آجر را فرصتی مناسب برای خیرین خرد مدرسه‌ساز دانست که هر شخص به اندازه وسع خود، نذورات مورد نظر حتی به اندازه یک آجر را می‌تواند برای مدرسه‌سازی اختصاص دهد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up