• شناسه خبر : 40976
  • تاریخ انتشار : 27 آبان 1399 - 01:23

سردار سعید محمد صبح امروز در بازدید از برخی پروژه‌های شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: اهمیت به پروژه‌های سرمایه‌گذاری و زیربنایی یکی از اولویت‌های اساسی قرارگاه…

قرارداد سرمایه گذاری

سردار سعید محمد صبح امروز در بازدید از برخی پروژه‌های شهرستان مشگین‌شهر اظهار داشت: اهمیت به پروژه‌های سرمایه‌گذاری و زیربنایی یکی از اولویت‌های اساسی قرارگاه خاتم‌الانبیاست که در این زمینه در شهرستان مشگین‌شهر اتفاقات خوبی رقم خورده است.

وی با اشاره به این که چهار خطه‌کردن جاده اردبیل – مشگین‌شهر یکی از پروژه‌های زیربنایی در این منطقه است بیان کرد: در راستای کمک به معیشت مردم و نیز حل مشکلات آنان نیز اقدامات اساسی توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا در دستور کار قرار دارد.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه‌های مهم و اساسی برای دستیابی به ظرفیت‌های منطقه با در نظرگیری رشد و توسعه آن اولویت اساسی است و به همین منظور استفاده از این ظرفیت‌ها برای عملیاتی‌سازی اهداف مورد نظر باید مورد توجه واقع شود.

وی ادامه داد: درصدد ریشه‌کن سازی محرومیت‌ و نیز کمک به مناطق کم‌برخوردار و محروم هستیم و در این زمینه با توجه به ظرفیت‌های مناسبی که استان اردبیل در تمامی حوزه‌ها دارد برای پیشرفت و توسعه آن استفاده خواهیم کرد و امیدواریم اقدامات انجام یافته در این زمینه ما را در تحقق اهداف مورد نظر رهنمون شود.

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) گفت: سرمایه‌گذاری در اجرای پروژه‌ها و همکاری با بخش خصوصی برای کمک به رونق اقتصاد نیز برای ما حائز اهمیت است و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی برای دستیابی به اهداف مورد نظر است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up