• شناسه خبر : 40988
  • تاریخ انتشار : 27 آبان 1399 - 01:14

علی نیکزاد ظهر امروز در نشست نمایندگان استان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در اردبیل اظهار داشت: حل مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف نیازمند مدیریت…

مجلس

علی نیکزاد ظهر امروز در نشست نمایندگان استان با فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء در اردبیل اظهار داشت: حل مشکلات کشور در حوزه‌های مختلف نیازمند مدیریت جهادی است و استفاده از تفکرات مدیران انقلابی می‌‌تواند راهکار حل مشکلات باشد.

وی بیان کرد: متاسفانه برخی‌ها جمله ما می‌توانیم را باور ندارند که نیاز است جمله ما می‌توانیم در سطح کشور فرهنگ‌سازی شود.

نائب رئیس مجلس ادامه داد: اقتدار و عظمت کنونی کشورمان در سایه خون پاک شهدا و نیز به برکت شهیدانی همچون شهید طهرانی و شهید سلیمانی رقم خورده و باید با جان و دل راه شهدا را ادامه دهیم.

نیکزاد ادامه داد: قرارگاه خاتم‌الانبیاء از دستاوردهای انقلاب اسلامی است که پروژه‌های مهمی از جمله پالایشگاه بزرگ خلیج فارس را اجرا، بنزین را خودکفا و تحریم در بنزین را خنثی کرده که این اقدامات بزرگ در کشورمان به حساب می‌آید.

وی اظهار کرد: در حال حاضر پیگیر پرداخت بدهی دولت به قرارگاه خاتم‌الانبیاء که ۱۰ هزار میلیارد تومان از سمت دولت و ۵۰ هزار میلیارد تومان از نهادهای غیرعمومی طلب دارد هستیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up