• شناسه خبر : 41254
  • تاریخ انتشار : 29 آبان 1399 - 05:03

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل گفت: ۶۱ پروژه در قالب جهش تولید در استان اردبیل اجرایی می‌شود.

پروژه عمرانی

 

ارژنگ عزیزی در جلسه کارگروه اقتصادی بررسی طرح‌های جهش تولید در اردبیل اظهار داشت: با همکاری و عقد قرارداد با سازمان برنامه و بودجه ۶۱ پروژه در قالب جهش تولید در استان اردبیل اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به کسب رتبه برتر در پرداخت تسهیلات گفت: امیدواریم از محل ردیف اعتبارات ملی منابع مورد نیاز برای طرح‌ها تأمین و ابلاغ شود و بانک‌ها نیز همچنان در روند پرداخت تسهیلات براساس تفاهم نامه امضاء‌ شده استانداری را در این امر یاری کنند.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل با بیان اینکه در گام دوم احیای واحدهای راکد مد نظر قرار گرفت، افزود: علل و عوامل تعطیلی ۲۹۰ طرح تولیدی و صنعتی احصا شد و در تلاش هستیم تا طرح‌هایی که امکان احیای مجدد دارند زمینه بازگشت آن‌ها به چرخه تولید را شاهد فراهم کنیم.

عزیزی تصریح کرد: از اولین روزهای سال ۹۹ طرح‌های جهش تولید در حوزه اقتصادی، صنعتی و تولیدی با قوت و قدرت مضاعف و به صورت مستند و توانمند در حال اجراست.

وی افزود: با نامگذاری سال ۹۹ به نام جهش تولید و تاکید مقام معظم رهبری بر تحقق این امر، سعی بر این بوده تا اجرای این پروژه‌ها مورد پیگیری و رصد قرار گیرد که ما از روز دوم فروردین با تاکید استاندار اردبیل این امر را در اولویت برنامه‌ریزی‌ها قرار دادیم.

معاون امور اقتصادی استاندار اردبیل بیان کرد: ۱۰ دستگاه تخصصی در حوزه اقتصادی نسبت به تهیه طرح‌ها و برنامه‌های شاخص در این بخش اقدام کرده و اطلاعات را در ۱۰ روز اول فروردین جمع‌بندی کردیم تا با محوریت سه دستگاه تخصصی صنعت، جهاد کشاورزی و گردشگری بتوانیم طرح‌ها، برنامه‌ها و هدف‌گذاری‌های خود را برای تحقق تا پایان امسال تدوین کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up