• شناسه خبر : 41259
  • تاریخ انتشار : 29 آبان 1399 - 06:43

فرمانده سپاه ناحیه عشایری استان اردبیل گفت: ‌هفته بسیج در سطح مناطق عشایری شهرستان اصلاندوز مغان با شعار بسیج پیشرو خدمت به مردم و امید آفرینی در جامعه بیش از ۷۰ عنوان برنامه ‌برگزار می‌شود.

ویدیو

 

سرهنگ حسین حسین زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار داشت: نیروی مردمی بسیج علاوه بر ایثارگری در دوران دفاع مقدس آنروز نیز در سطح جامعه به ویژه در مناطق محروم و عشایری در عرصه‌های مختلفی ازجمله فرهنگی، سازندگی، اجتماعی، بهداشتی و فضای مجازی ورود کرده است.

وی با اشاره به خدمات بسیج در منطقه اصلاندوز مغان افزود: در این دوران بحرانی از ابتدای شیوع بیماری ویروسی کرونا در منطقه بسیج و سپاه با تمام توان و آمادگی کامل با لبیک به منویات مقام معظم رهبری در عرصه کمک مومنانه بیش از ۳ هزار بسته معیشتی با ۴ میلیارد تومان کمک خیرین در بین اقشار آسیب دیده توزیع کرده است.

حسین زاده شعار محوری هفته بسیج سال ۹۹ را خدمت به مردم و امید آفرینی در جامعه دانست و تصریح کرد: بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج در سطح مناطق عشایری شهرستان اصلاندوز مغان با شعار بسیج پیشرو خدمت به مردم و امید آفرینی در جامعه بیش از ۷۰ عنوان برنامه در هفته بسیج در اصلاندوز برگزار می‌شود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up