• شناسه خبر : 41502
  • تاریخ انتشار : 02 آذر 1399 - 01:37

در دیدار هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل با مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل، بر ضرورت تولید آثار نمایشی و حمایت از هنرمندان…

آمفی تئاتر

در دیدار هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل با مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل، بر ضرورت تولید آثار نمایشی و حمایت از هنرمندان استان تاکید شد.

محمد تقی اسماعیلی، احمد مسرت، اصغر سعادت و علی دانش از اعضای هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل با حضور در اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان با عبدالله بحرالعلومی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاداسلامی استان دیدار و در خصوص وضعیت تئاتر و ضرورت حمایت از هنرمندان و تقویت تئاتر استان گفتگو کردند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل در این دیدار با اشاره به نقش تئاتر در انتقال مفاهیم و پیام های انسانی، تئاتر اردبیل را تئاتری سرشار از استعدادها و توانمندی ها عنوان کرد.

وی جایگاه تئاتر استان اردبیل را در تئاتر کشور، مناسب و دارای جایگاه عنوان کرد و با اشاره به ضرورت تولید و اجرای آثار نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی استان را در زمینه سازی برای حضور بهتر هنرمندان و گروه های نمایشی در صحنه های نمایش، مهم و تاثیر گذار خواند.

بحرالعلومی با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر استانی، ضرورت حمایت از هنرمندان را در شرایط کرونایی کشور مورد تاکید قرار داد.

هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل هم در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب عبدالله بحرالعلومی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل، با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در انجمن هنرهای نمایشی استان، خواستار حمایت بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان از برنامه های نمایشی شدند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up