• شناسه خبر : 41619
  • تاریخ انتشار : 03 آذر 1399 - 01:42

ناصر عتباتی در جلسه بررسی اقدامات انجام یافته در ارتباط با شرکت کشت و صنعت مغان اظهار داشت: در راستای پرداخت حقوق کارکنان شرکت کشت…

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی در جلسه بررسی اقدامات انجام یافته در ارتباط با شرکت کشت و صنعت مغان اظهار داشت: در راستای پرداخت حقوق کارکنان شرکت کشت و صنعت مغان و نیز رسیدگی به مشکلات و دغدغه‌های آنان نیاز است تا برنامه‌ریزی‌های لازم انجام یابد.

وی با اشاره به این که نیاز است تا برنامه‌ریزی در راستای تعیین تکلیف این شرکت انجام یابد بیان کرد: به همین منظور نیاز است مسئولین مربوطه در اسرع وقت نسبت به انجا تکالیف قانونی خود در تحویل شرکت کشت و صنعت مغان اقدام کنند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: پرداخت حقوق آبان ماه کارکنان کشت و صنعت مغان نیازمند انجام تکالیف قانونی این است که در این زمینه باید مسئولان وزارت جهاد کشاورزی و سازمان خصوصی سازی در اسرع وقت نسبت به انجام تکالیف قانونی اقدام کنند.

عتباتی بیان کرد: نظارت همه‌جانبه دستگاه قضائی بر این امور به صورت مداوم و مستمر در حال انجام است و به همین منظور در راستای پرداخت حقوق کارگران تیم ویژه‌ای که سازمان خصوصی تشکیل داده است برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای نظارت بر امور در دستور کار است.

وی اظهار کرد: حقوق تمامی کارکنان در آبان ماه پرداخت شده است و در این زمینه نظارت مستمر بر امور شرکت کشت و صنعت مغان در حال بررسی و انجام است.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up