• شناسه خبر : 41756
  • تاریخ انتشار : 05 آذر 1399 - 02:48

ناصر عتباتی ظهر امروز در  پانزدهمین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: در شرایط خاص اقتصادی فعلی،…

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی ظهر امروز در  پانزدهمین جلسه کمیته اجرایی حمایت قضایی از سرمایه‌گذاری، تولید و اشتغال استان اردبیل اظهار داشت: در شرایط خاص اقتصادی فعلی، حمایت از فعالیت‌های سالم تولیدی واقتصادی وظیفه همه دستگاه‌ها و نهادهاست.

وی با اشاره با طرح دو پرونده که یکی در خصوص طرح تولید فراورده های چوبی و دیگری مربوط به شرکت شیرآلات طارند است گفت: کار جهادی، روحیه و تفکر بسیجی را در پیشبرد امور در تمامی حوزه‌ها بسیار اثر بخش و گره گشا اولویت اساسی است.

عتباتی بیان کرد: در شرایط کنونی، فعالان  اقتصادی و تولیدی در خط مقدم  نبرد اقتصادی قرار دارند و با اتکا به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی برای رونق تولید و اشتغال و مقابله با تحریم‌ها بسیجی وار و جهادگونه  تلاش می‌کنند.

وی افزود: بی شک همه دستگاه‌ها اعم از قضایی و اجرایی برای حمایت از فعالان و سرمایه‌گذاران اقتصادی مصمم هستند و بر خود وظیفه می دانند تا با تمام توان در راستای حل مشکلات و معضلات بخش تولید گام بردارند.

رئیس کل دادگستری استان در ادامه با اشاره به فرمایشات دیروزمقام معظم رهبری اظهار کرد: تاکید مقام معظم رهبری بر انجام فعالیت‌های سالم اقتصادی برای برون رفت از مشکلات اقتصادی با استفاده از ظرفیت‌های داخلی، نقشه راه و مسیری روشن برای کلیه مسئولان و دست‌اندرکاران امر اقتصادی کشور ترسیم کرده است.

عتباتی ادامه داد: همه ما وظیفه داریم تا در حوزه‌های مختلف اقتصادی با اتکا به این تاکیدات و رهنمودهای ایشان در رفع مشکلات اقتصادی همت مضاعف و روز افزون داشته باشیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل افزود: مسلماً بسیاری از گرفتاری ها، آسیب‌های اجتماعی و وقوع جرایم و بزهکاری ها در جامعه ریشه اقتصادی داشته و فقر و بیکاری عامل اصلی وقوع این جرایم می باشد. بنابراین هرگونه گام برداشتن برای برطرف کردن این معضلات و مشکلات مردم  یک کار متعالی و بسیار ارزشمند است.در ادامه جلسه با برسی های صورت گرفته در جهت رفع مشکلات دو واحد تولیدی با شرکت شهرک های صنعتی،برق،گاز فاضلاب تصمیم لازم اتخاذ شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up