• شناسه خبر : 41881
  • تاریخ انتشار : 06 آذر 1399 - 01:35

شهردار اردبیل با اشاره به اینکه اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی با نیت پیشگیری، آگاه‌‌سازی، پایش بیماری و پشتیبانی در حال انجام است، گفت:اجرای این طرح نتایج مفیدی در کنترل اپیدمی بیماری کرونا بوجود خواهد آورد.

حمید لطف اللهیان

به گزارش شهرخوان، حمید لطف‌اللهیان در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل با تبریک هفته بسیج از تفکر سازنده بسیج به عنوان حرکت پیشرو و بالنده نظام اسلامی یاد کرد و گفت: بسیج در همه صحنه‌ها و عرصه‌ها توانسته پشتیبانی ارزشمند و بی‌نظیر باشد تا زمینه موفقیت در اجرای طرح‌های مختلف فراهم آید.

وی به اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در پیشگیری از شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و افزود: با اجرای این طرح که یادآور حرکت مؤثر بسیجیان در طرح واکسیناسیون فلج اطفال است، در حقیقت سلامت و امنیت روانی جامعه تأمین خواهد شد.

شهردار اردبیل تصریح کرد: بعد از دوران دفاع مقدس بسیج در صحنه‌های مختلف نظیر سازندگی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و همچنین بهداشت و درمان حاضر شده و توانسته به عنوان یک اقدام مؤثر زمینه پیشرفت و توسعه را در کشور به وجود آورد.

لطف‌اللهیان خاطر نشان کرد: قطعا در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی که با نیت پیشگیری، آگاه‌‌سازی، پایش بیماری و پشتیبانی در حال انجام است، نتایج مفیدی در کنترل اپیدمی بیماری کرونا شکل خواهد گرفت.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up