• شناسه خبر : 41948
  • تاریخ انتشار : 07 آذر 1399 - 08:01

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: با تلاش راهداران کلیه محورهای مواصلاتی استان باز است و تردد در آنها جریان دارد.

برف

 

کلیم‌الله وثوقی در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت راه‌ها اظهار داشت: با ورود سامانه جوی و سرد ناپایدار به استان کولاک و یخبندان شدید محورهای مواصلاتی استان را در بر گرفته است اما عوامل راهداری در حال پاکسازی جاده‌ها هستند و تردد در آنها جریان دارد.

وی با بیان اینکه ۴۲۰ نیروی راهداری در راهدارخانه‌ها جهت امدادرسانی زمستانی مستقر شده‌اند، گفت: نیروهای استقرار یافته در راهداری از همان ابتدای شروع کولاک نسبت به بازگشایی و نمک‌پاشی محورها اقدام کرده‌اند و همچنان امدادرسانی به خودروهای گرفتار شده و درراه‌ماندگان نیز با جدیت ادامه دارد.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل بر هماهنگی کامل بین دستگاه‌های امدادی با هدف خدمت‌رسانی شایسته به مردم عزیز در طرح زمستانی تأکید کرد و گفت: در راستای اجرای هرچه بهتر این طرح از ۱۳۳ سامانه هوشمند نظارت و کنترل راه‌ها نیز استفاده خواهد شد.

وثوقی بیان کرد: از مردم درخواست می‌شود که در این شرایط از هرگونه تردد غیرضروری در جاده‌های استان به‌ویژه مناطق کوهستانی خودداری کنند و در صورت ضرورت تردد، داشتن زنجیر چرخ و سایر تجهیزات الزامی است.

وی از مردم و مسافران خواست با توجه به شرایط اقلیمی و آب‌وهوایی استان، قبل از سفر حتماً با سامانه ۱۴۱ و یا شماره تلفن ۳۳۷۴۵۹۰۲ مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل تماس بگیرند و از آخرین وضعیت راه‌ها مطلع شوند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up