• شناسه خبر : 42012
  • تاریخ انتشار : 08 آذر 1399 - 01:01

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ستوده اظهار داشت: انتخاب امین موقوفات و رقبات اگر چه در سال‌های قبل در سازمان اوقاف کلید خورده است اما در…

مهدی ستوده

حجت الاسلام والمسلمین مهدی ستوده اظهار داشت: انتخاب امین موقوفات و رقبات اگر چه در سال‌های قبل در سازمان اوقاف کلید خورده است اما در دو سال گذشته و در زمان ریاست حجت الاسلام خاموشی قوت گرفته و به عنوان یکی از راهبردهای اصلی سازمان اوقاف در نقاط مختلف کشور دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: وجود نزدیک به ۵ هزار رقبه در استان  ظرفیت ارزشمندی است که با بهره گیری برنامه محور می‌توان نقش موثری در تقویت بنیه اقتصادی استان اردبیل ایفا کند.

وی بیان کرد :انتخاب هوشمندانه و آگاهانه امین موقوفات و ارائه برنامه های کاربردی می‌تواند در زمینه صیانت ‌احیا و آبادانی رقبات راهگشا باشد.

ستوده  تصریح کرد: یک کمیته راهبردی در استان تشکیل و انتخاب امین رقبات و ساماندهی و تدوین برنامه‌های راهبردی برای استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های ارزشمند معنوی کلید خورده که مدیران ادارات اوقاف شهرستان ها و کارکنان اداره کل اوقاف استان باید در این امر خطیر نقش آفرینی کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه اردبیل  افزود: متولیان اوقاف مسئولیت خطیری برعهده دارند و امانت داری صفتی است پسندیده که باید به آن عمل شود ،لذا ما همه به عنوان متولیان وقف باید با جدیت کارها را انجام دهیم و به هدف سازمان اوقاف که همان یکپارچه سازی رقبات ،درآمد ها و نیات موقوفات است جامعه عمل بپوشانیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up