شهردار اردبیل می گوید، هیچ محدودیتی برای اجرای طرح‌ها در شهرداری نداریم و هر طرحی که به کمیسیون بانوان ارائه شود به منظور ارتقای کیفیت زندگی شهروندان اجرایی خواهد شد.

حمید لطف اللهیان در نشست هم اندیشی با بانوان اردبیلی تصریح کرد: با اتخاذ رویکردهای نوین درصدد افزایش مشارکت بانوان اردبیلی در مدیریت شهری خواهیم بود.

وی بیان کرد: بانوان به عنوان نیمی از جمعیت شهر بایستی در امور شهر تصمیم گیری کنند و این امر با همدلی، پشتیبانی و تلاش مضاعف محقق خواهد شد.

شهردار اردبیل افزود: بیش از ۹۰ درصد فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی که در شهرداری اردبیل برگزار می شود ویژه عموم شهروندان بوده و در این راستا برای ارتقای کیفیت زندگی از نظرات ایده‌ها و طرح‌های بانوان نیز استقبال خواهیم کرد.

لطف‌اللهیان با بیان اینکه در این نهاد عمومی و مردمی هیچ محدودیتی برای اجرای طرح‌های فرهنگی و اجتماعی نداریم، افزود: اعضای کمیسیون بانوان می‌توانند مطالبات این قشر از جامعه را احصا کرده و برنامه‌هایی مطابق با نیاز جامعه زنان اجرا کنند.

وی افزود: در جامعه‌ای که نظام ارزشی و الگوهای برتر و والاتر دارد شایسته نخواهد بود که نواقص و معایبی در حوزه‌های اجتماعی و فرهنگی داشته باشیم که زمینه ساز تضعیف مقام بانوان شود.

شهردار اردبیل ادامه داد: ارتقای رفاه شهروندی یک ضرورت بوده و تنها بهسازی معابر تاثیری در کیفیت زندگی شهروندان نخواهد داشت و از این رو نیاز است بانوان نیز در مدیریت شهری مشارکت داشته باشند.

 

بانوان

 

لطف اللهیان با اشاره به اینکه طی چند سال اخیر تغییرات زیادی در شهر در و تمامی حوزه‌ها به وجود آمده است، افزود: آگاهی بخشی و اطلاع رسانی در راستای ارتقای فرهنگ شهری ضروری است.

وی ادامه داد: هیچی محدودیتی برای اجرای طرح‌ها در شهرداری نداریم و هر طرحی که به کمیسیون بانوان ارائه شود به منظور ارتقای کیفیت زندگی شهروندان اجرایی خواهد شد.

شهردار اردبیل همچنین با اشاره به تداوم اجرای برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی ویژه بانوان، ادامه داد: جشن بزرگ روز زن روز پنجشنبه ساعت ۱۸ عصر با هدف گرامیداشت مقام شامخ بانوان و مادران در فرهنگسرای بانوان برگزار خواهد شد.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/4223