شهردار اردبیل تصریح کرد: مجموعه شهرداری اردبیل با همکاری ستاد خدمات سفر تلاش خواهد کرد که امسال با برنامه های بیشتر و متعددی در خدمت مسافران نوروزی باشد.

شهردار اردبیل اظهار کرد: از نیمه دوم اسفندماه تا ۱۵ فروردین سال جدید شهرداری اردبیل برنامه های متنوعی برگزار خواهد کرد.

حمید لطف اللهیان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از نیمه دوم اسفند ماه تا ۱۵ فروردین سال جدید شهرداری اردبیل برنامه های متنوعی برگزار خواهد کرد و سعی بر این است که این برنامه ها در مناطق مختلف اجرا شود.

وی افزود: استارت برنامه ها از ۱۵ اسفندماه زده می شود و با نظافت عمومی اردبیل با شهر تمیز به استقبال بهار خواهیم رفت تا شهر برای میزبانی میهمانان نوروزی مهیا شود.

شهردار اردبیل تصریح کرد: مجموعه شهرداری اردبیل با همکاری ستاد خدمات سفر تلاش خواهد کرد که امسال با برنامه های بیشتر و متعددی در خدمت مسافران نوروزی باشد.

 

خانه تکانی شهری در استقبال از بهار

 

لطف اللهیان با اشاره به تعیین شفیت بندی و آماده باش در برخی از مجموعه های شهرداری اردبیل گفت: در مجموعه شهرداری اردبیل ۱۰ سازمان نظیر آتش نشانی در ایام عید نوروز به صورت شبانه روزی حتی در ایام تعطیلات در خدمت شهروندان و میهمانان نوروزی خواهند بود

وی افزود:برنامه استقبال از بهار، نصب المان‌های نوروزی در سطح شهر،تنظیفات عمومی شهر، زیباسازی وسایط نقلیه عمومی، برگزاری تورهای اردبیل‌گردی و همچنین دایر کردن چهار ایستگاه پذیرایی از مسافران در چهار ورودی شهر، توزیع بروشور و راهنمای گردشگران، پذیرایی از میهمانان نوروزی با آش دوغ و چای و همچنین اهدای جایزه به اولین مسافر ورودی به شهر اردبیل از جمله این برنامه‌هاست.

وی ادامه داد: شهرداری در کنار نظافت روزانه شهر و جمع‌آوری پسماندها و نخاله‌های ساختمانی از کمپین نظافت عمومی ورودی شهرها استقبال می‌کند که امیدواریم این حرکت به زیباسازی و بهبود سیمای شهری کمک کند.

شهردار اردبیل با توجه به افتتاح پیاده راه شیخ صفی الدین اردبیلی گفت:پروژه پیاده‌راه شیخ صفی‌الدین اردبیلی در میدان عالی قاپوی اردبیل در ۱۷ اسفندماه جاری افتتاح خواهد شد سعی می شود تا دراین محل برنامه‌های مختلف نظیر فرهنگی، هنری و همچنین آئین‌های سنتی، بومی و محلی را برای شهروندان برگزار کنیم.

  پرینت

https://shahrkhan.ir/4225