• شناسه خبر : 42300
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 03:05

اکبر صمدی فرماندار مشگین‌شهر نیز در ادامه با اشاره به این که ۹۰ درصد مردم مشگین‌شهر در اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها همکاری کرده‌اند افزود:…

کرونا ریه

اکبر صمدی فرماندار مشگین‌شهر نیز در ادامه با اشاره به این که ۹۰ درصد مردم مشگین‌شهر در اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها همکاری کرده‌اند افزود: به همین منظور ۱۰۵ واحد صنفی جریمه و ۴۶۵ واحد دیگر پلمب شده‌اند.

وی اظهار کرد: با توجه به این که این شهرستان در وضعیت قرمز قرار دارد بنابراین تمامی رده‌های شغلی به جز رده شغلی یک در تعطیلی کامل به سر می‌برد و از ورود و تردد خودروهای غیربومی در سطح شهر ممانعت‌های لازم به عمل می‌آید.

صمدی ادامه داد: خوشبختانه اجرای این طرح در شهرستان با وضعیت مطلوبی در حال ادامه است و با توجه به این که این شهرستان دارای ظرفیت‌های گردشگری است تمامی مراکز تفریحی، اقامتی، گردشگری و آبدرمانی‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

فرماندار مشگین‌شهر افزود: امید می‌رود با همکاری مردم و رعایت همه‌جانبه پروتکل‌ها شاهد اجرای هر چه مطلوب این طرح در شهرستان باشیم و به تمامی اهداف خود در این زمینه دست یابیم که به همین منظور در قالب اجرای طرح شهید سلیمانی ۵۰ درصد جمعیت شهرستان را تاکنون غربالگری کرده‌ایم.

صمدی افزود: در حال حاضر در حدود ۷۷ هزار و ۸۵۹ نفر در این شهرستان در قالب این طرح غربالگری شده‌اند و ۷۴۳ نفر فرد معرض خطر و دارای بیماری زمینه‌ای شناسایی شده و ۵۴۴ نفر فرد مشکوک و مبتلا به کرونا شناسایی شده که به همین منظور ۳۵۰ نفر در قرنطینه خانگی و ۶۷ نفر برای مداوا به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up