• شناسه خبر : 42306
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 03:31

ناصر عتباتی ظهر امروز در بازدید از شهرک صنعتی گرمی اظهار داشت: اهمیت به تسهیل‌سازی سرمایه‌گذاری با هدف توسعه اقتصادی استان یک اولویت اساسی و…

ناصر عتباتی

ناصر عتباتی ظهر امروز در بازدید از شهرک صنعتی گرمی اظهار داشت: اهمیت به تسهیل‌سازی سرمایه‌گذاری با هدف توسعه اقتصادی استان یک اولویت اساسی و مهم برای ما است و در این زمینه در مناطق محروم استان توجه به این باید به صورت ویژه مورد توجه واقع شود.

وی با اشاره به این که جذب سرمایه‌گذار و ایجاد جذابیت در شهرک‌های صنعتی برای آنان جزو اولویت‌های اساسی است بیان کرد: در این زمینه با هدف کاهش بیکاری و معضلات مربوطه درصدد هستیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: دستگاه قضائی استان نیز به همین منظور از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و قانونی به ویژه در مناطق کم‌برخوردار استان همکاری‌های همه‌جانبه‌ای دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

عتباتی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای کمک به توسعه بدنه اقتصاد و رفع معضل بیکاری باید به صورت اولویت‌بندی و با برنامه‌ریزی‌های اساسی باشد و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما تمرکز بر تحقق اهداف مورد نظر است که باید محقق شود.

وی اظهار کرد: در این زمینه از ظرفیت‌ها و امکانات موجود و به خصوص بخش خصوصی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم بر این اساس توسعه استانی را در بخش اقتصاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی شاهد باشیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up