• شناسه خبر : 42310
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 03:21

ارژنگ عزیزی در هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی سازی کشور اظهار کرد: برابر مصوبه کمیته بازرسی واحدهای صنفی و صنعتی واجد شرایط…

باغ کشت و صنعت

ارژنگ عزیزی در هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی سازی کشور اظهار کرد: برابر مصوبه کمیته بازرسی واحدهای صنفی و صنعتی واجد شرایط استان با معرفی سازمان صمت در اولویت خرید شکر خواهند بود.

وی افزود : به منظور پیشگیری از هرگونه تخلفات احتمالی فروشنده و خریداران شکر موظف به ثبت عملیات خود در سامانه جامع تجارت و انبار هستند.

عزیزی ادامه داد: کشت و صنعت و دامپروری مغان یک بنگاه اقتصادی است و برای استمرار فعالیت ها، تامین به موقع هزینه‌های جاری و پرداخت حقوق کارکنان خود نیاز به فروش محصولات موجود دارد.

این مسئول با بیان اینکه حفظ مشتریان و تامین نقدینگی مورد نیاز برای کشت و صنعت ضرورت دارد افزود: این شرکت باید بخشی از محصولات خود را به فروش برساند ولی در عین حال مدیران شرکت موظف به هماهنگی با تیم بازرسی شده اند و به منظور پیشگیری از هرگونه شائبه بارگیری و حمل محصولات و کالاها در بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۷ عصر انجام می‌شود.

گفتنی است هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی سازی کشور در محل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان، بعد از بررسی و بازدید از مزارع کشت و برداشت محصولات زراعی و واحدهای صنعتی و دامپروری با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران بخش های مختلف این شرکت مغان برگزار شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up