• شناسه خبر : 42325
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 05:03

رئیس انجمن خیرین مسکن ساز استان اردبیل گفت: ۲۵۰ واحد مسکونی برای نیازمندان فاقد مسکن احداث می‌شود.

مسکن

 

فیروز مهدی زاده در نشست با اعضا خیرین مسکن‌ساز استان اظهار داشت: تاکنون ۲۲۲ واحد مسکونی توسط خیران مسکن ساز در استان احداث شده و در اختیار خانواده های محروم قرار گرفته است و ۳۴۶ واحد مسکونی در دست ساخت داریم که تلاشمان بر این است سریعتر این واحد‌ها را تکمیل و به مرحله اتمام برسانیم.

وی با بیان اینکه ۳ هزار پرونده متقاضی نیازمند مسکن نیز در انجمن خیرین مسکن ساز استان ثبت شده، افزود: احداث همه این‌ها از توان ما خارج است که به کمک بیشتر خیرین نیازمندیم و بدون همراهی خیرین، پاسخگویی به نیاز مسکن این خانوار‌ها میسر نیست.

رئیس انجمن خیرین مسکن ساز استان اردبیل با اشاره به اینکه بی سرپناهی منشاء رنج هر خانواده و بسیاری از آفات زیان بار جامعه بشری است، گفت: انجمن خیرین مسکن ساز استان از جمله نهاد‌های غیر دولتی است که توانسته است با مشارکت خیران گام‌های مهمی در امر خانه دار کردن نیازمندان فاقد مسکن بردارد.

مهدیزاده ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای خیرین بزرگوار تصریح کرد: اگر هر کدام از مسئولین و مدیران استانی در ساخت مسکن برای نیازمندان بی سرپناه سهیم شوند، بیش از ۱۰ درصد متقاضیان مسکنِ بی بضاعت استان خانه دار شده و آرزوی غیرممکن شان ممکن خواهد شد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up