• شناسه خبر : 42347
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 06:45

فرمانده انتظامی استان اردبیل از اعمال تذکر لسانی به بیش از ۱۲ هزار متصدی واحدی صنفی متخلف در اعمال محدودیت‌های کرونایی خبر داد.

بازار

 

سردار هوشنگ حسینی در بازدید از بازار اردبیل اظهار داشت: در راستای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی در استان از آغاز طرح تا کنون پلیس به ۱۲ هزار و ۸۲۹ متصدی واحد صنفی تذکر لسانی داده است.

وی با بیان اینکه محدودیت‌های کرونایی در استان اردبیل ادامه دارد، گفت: در سطح استان اکیپ‌های بازرسی فعال بوده و نظارت لازم بر فعالیت اصناف و همچنین دستگاه‌های اجرایی را دارند و نیروی انتظامی نیز با متوسط ۳۰۰ نفر نیرو در روز به اجرای هرچه بهتر این طرح کمک می‌کنند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل با بیان اینکه اقشار اجتماعی در اجرای هدفمند طرح محدودیت‌های کرونایی همکاری و مشارکت شایسته‌ای داشته، تصریح کرد: حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره انتقال بیماری مهم‌ترین هدف ستاد مدیریت مقابله با کرونا در استان است که باید بیش از پیش از سوی مردم مورد توجه قرار گیرد.

حسینی همچنین به پلمپ ۲۸۲ واحد صنفی ناقض محدودیت‌های کرونایی اشاره کرد و افزود: این نیروی مردمی و انقلابی خود را سکاندار امنیت مردم می‌داند و در راستای حفظ سلامت مردم با هیچ کسی شوخی ندارد و با متخلفان محدودیت‌هایی کرونایی برخورد قانونی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و مبارزه با این بیماری منحوس کووید-۱۹ وظایف نیروی انتظامی را در حوزه تامین جان و امنیت مردم بیشتر و گسترده‌تر کرده و امروز همه واحدها و بخش‌های این نیرو پای کار اجرای طرح‌ محدودیت‌های کرونایی هستند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up