• شناسه خبر : 42349
  • تاریخ انتشار : 11 آذر 1399 - 06:19

محله سعادت آباد در شمال غرب تهران قرار دارد. محله ای که در آن امکانات عالی متمرکز است و محله ای که در آن می توان بهترین خانه های ویلایی و واحدهای آپارتمانی را یافت.

شما در این محله می توانید بهترین املاک مسکونی را در بین املاک تهران پیدا کنید، البته که این محله جزء محله های گران قیمت برای خرید خانه محسوب میشود.

13

آپارتمان های محله سعادت آباد شیک و لوکس هستند

 

حق پارکینگ ملک محله سعادت آباد

حق پارکینگ در محله سعادت آباد رعایت شده است. اکثر ملک هایی در این محله قرار دارند، حق پارکینگ در آن ها رعایت شده است و ساکنین ساختمان می توانند ماشین های خود را به راحتی در محل خود پارک کنند. حق پارکینگ در این محله به خوبی رعایت شده است و این حق در آپارتمان ها هنگام ساخت آن ها مدنظر گرفته می شود.

13 1

در محله سعادت آباد اکثر واحدهای آپارتمانی ، انباری دارند

انباری ملک محله سعادت آباد

در محله سعادت آباد اکثر واحدهای آپارتمانی ، انباری دارند و ساکنین می توانند با خیال راحت، لوازم مورد نیاز خود را در آن نگهداری کنند. انباری های محله سعادت آباد بزرگ و جادار هستند و ساکنین می توانند وسایل و لوازم مورد نیاز خود را در انباری نگهداری کنند.

طبقه واحد آپارتمانی محله سعادت آباد

همیشه طبقه آپارتمانی در خرید ملک تاثیرگذار بوده است. اکثر خریداران و مشتریان دوست دارند که در طبقاتی به غیر از طبقه اول و آخر آپارتمان، واحد آپارتمانی خود را خریداری کنند. آپارتمان های این محله همگی شیک و لوکس هستند و خریداران و مشتریان در هر طبقه ای که ملک مورد نظر خود را خریداری می کنند همیشه از خرید خود احساس رضایت می کنند.

مساحت واحد آپارتمانی محله سعادت آباد

مساحت واحدهای آپارتمانی در محله سعادت آباد در متراژهای بزرگی ساخته شده اند و خریداران و مشتریان از این قضیه بسیار راضی هستند. اکثر واحدهای آپارتمانی در مساحت های بیش از ۱۰۰ مترمربع ساخته شده اند. واحدهای آپارتمانی شیک و لوکس هستند و در این مساحت بزرگ، امکانات خیلی زیادی در داخل واحد آپارتمانی کار گذاشته شده و ۲ یا ۳ اتاق خواب هستند و به همین دلیل است که اکثر خریداران و مشتریان دوست دارند که خرید آپارتمان در سعادت آباد تهران را تجربه کنند. اکثر واحدهای آپارتمانی در مساحت ۱۷۰، ۱۸۹، ۷۸ ، ۱۱۳، ۱۵۶، ۱۲۲ مترمربع ساخته شده اند. اعداد نشانگر مساحت بزرگ واحدهای آپارتمانی در محله سعادت آباد است.

13 2

وضعیت واحدهای آپارتمانی در محله سعادت آباد در اکثر مواقع شمالی بوده و نورگیر هستند

جهت قرارگیری واحد آپارتمانی محله سعادت آباد

وضعیت واحدهای آپارتمانی در محله سعادت آباد در اکثر مواقع شمالی بوده و نورگیر هستند و به همین دلیل است که اکثر واحدهای آپارتمانی، در وضعیت مناسبی هستند و اکثر شهروندان تهرانی دوست دارند که در این محله، واحدهای آپارتمانی را خریداری کنند. اکثر واحدهای آپارتمانی به گونه ای ساخته شده اند که نورگیر هستند و نور بیش تری به داخل واحد آپارتمانی وارد می شود.

امتیاز آسانسور ملک محله سعادت آباد

آپارتمان های محله سعادت آباد همگی به آسانسور مجهز هستند، بخاطر این که این آپارتمان های بیش از ۵ طبقه ساخته شده اند و براساس مجوز شهرداری، آپارتمان های بیش از ۵ طبقه مجاز به استفاده از آسانسور هستند. آسانسور به رفت و آمد راحت ساکنین کمک می کند. آسانسورهای بزرگ و جادار هستند و بیش از ۴ نفر هم می تواند با آسانسور تردد کنند. رعایت شیک و لوکس بودن داخل آسانسور، دستگاه تهویه هوای آسانسور، تجهیز به دوربین مدار بسته همگی از ویژگی های خاص آسانسور آپارتمان های این محله است.

شارژ ساختمان محله سعادت آباد

ساکنین واحد آپارتمانی در این محله، شارژ بسیار بالایی را می پردازند و به طور یقین بخاطر امکانات بالایی است که در این آپارتمان ها کار گذاشته شده است. امروزه نرم افزارهای خاصی برای محاسبه شارژ ساختمان طراحی شده که مدیران ساختمان می توانند از آن ها برای کار خود استفاده کنند. براساس قوانین ساختمانی ، اگر واحدی شارژ ماهیانه خود را به موقع نپردازد، مدیریت می تواند برخی امتیازات واحد مانند آب یا گاز واحد را قطع کند.

13 4

شرکت های خدماتی خیلی زیادی در محله سعادت آباد وجود دارند

نحوه مدیریت ساختمان محله سعادت آباد

مدیران این محله نسبت به سایر محلات با مشکلات کمتری مواجه هستند و این بخاطر فرهنگ بالای مردم ساکن این محله است. ساکنین آپارتمان به مدیر ساختمان در مدیریت کمک می کنند تا با مشکلات پیش بینی نشده مواجه نشود. مدیریت ساختمان در این محله در ساده ترین شکل خود است و این به دلیل مشارکت ساکنین ساختمان در امر مدیریت ساختمان است.

نحوه نظافت آپارتمان محله سعادت آباد

نظافت در این محله توسط شرکت های خدماتی انجام می شود. مدیریت ساختمان یک روز قبل با شرکت خدماتی تماس گرفته و بعد از آن نظافت کار در همان روز مشخص و پیش بینی شده به محل مراجعه کرده و محل را تمیز و نظافت می کند.

امروزه شرکت های خدماتی در جهت صرفه جویی در وقت ساکنین ساختمان، کارهای نظافتی را به بهترین شکل ممکن به انجام می رسانند. در دوران قدیم، ساکنین ساختمان این کار را انجام می دادند ولی امروزه این کار به شرکت های خدماتی رسیده است.

13 3

خیابان های محله سعادت آباد، شیک و لوکس هستند

آپارتمان نشینی در سعادت آباد: جمع بندی

محله سعادت آباد یکی از بهترین محلات تهران است که ساکنین این محله فرهنگ بسیار بالایی دارند و اکثر واحدهای آپارتمانی در این محله، مساحت های بسیار زیادی دارند. مشاورین ملکی سایت ۲نبش برای خرید ملک همیشه جوابگوی سوالات شما در مورد خرید ملک در این محله هستند.

 دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

up